незлго

#БУДЬ НЕЗЛАМНОЮ

Добігає кінця робота громадської організації «Громадський рух «Соціальна єдність» в рамках проєкту «Країна без бар’єрів для нечуючих». Протидія насильству щодо жінок з порушенням слуху».

Багато вдалося, ще більше знайшли і зрозуміли, куди ще маємо направити наші зусилля задля подолання проблеми насильства в сім’ї, на роботі та в соціумі.

Нашим фінальним акцентом стала фотосесія для нечуючих та слабкочуючих жінок, яка дала їм можливість довести світові і собі, що немає таких проблем, які не можна було б вирішити.

Переконати всіх, і себе в першу чергу, що насильство не потрібно терпіти.

Що можна і потрібно бути щасливими жінками, а це можливо лише тоді, коли між партнерами є щирість та повага, любов та довіра.

Наші учасниці ще більше повірили в себе і передають своє повідомлення всім жінкам, які стикаються з проблемою домашнього насилля:

Якщо над тобою знущаються вдома чи на роботі –

не дозволяй себе ображати!

НЕ ПОТРІБНО ТЕРПІТИ!

Протидій!

Ти можеш бути щасливою,

можеш радіти,

можеш насолоджуватися життям!

#БУДЬ НЕЗЛАМНОЮ

Проєкт «Країна без бар’єрів для нечуючих». Протидія насильству щодо жінок з порушенням слуху» реалізується громадською організацією «Громадський рух «Соціальна єдність» за підтримки Міністерства соціальної політики України та Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю.

Comments are closed.