Z-dnem-mistsevoho-samovriaduvannia

День місцевого самоврядування

7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування. Це професійне свято було встановлено указом президента від 25 листопада 2000 року. Місцеве самоврядування в Україні – це право територіальної громади самостійно вирішувати питання місцевого значення в межах Конституції та законів України.

У цей день громадська організація «Громадський рух «Соціальна єдність» висловлює велику вдячність представникам місцевого самоврядування України, які, відчуваючи потреби сучасності, спільно з нашою командою, стали на шлях розбудови безбар’єрного простору в державі.

Хочемо привітати сільські, селищні, міські, обласні ради, працівників органів місцевого самоврядування, а також усіх представників обласної влади, які спільно з органами місцевого самоврядування вирішують найбільш важливі питання діяльності громад.

Дякуємо за вашу підтримку, за розуміння і далекоглядність, за велику людяність та повагу до всіх громадян, без бар’єрів та обмежень.

Разом з вами ми робимо все, щоб права, які гарантує держава кожному, були доступними і реальними, а світ, де живемо, – комфортним і сприятливим для повного і насиченого життя.

Особливі вітання в цей день – Харківській міській раді на чолі з Ігорем Тереховим. Це завдяки вам нам вдалося, вперше в Україні, зробити місто Харків майже повністю безбар’єрним для людей з порушенням слуху. Наш спільний досвід роботи високо оцінений спеціальною комісією ООН і рекомендований до втілення в усьому світі. Зараз на Харків рівняються всі міста України. Ваш досвід забезпечення перекладу на жестову мову закладів охорони здоровʼя на території м. Харкова випередив час та є зразковим для всіх громад, які турбуються про здоров’я своїх мешканців. І, ми впевнені, що дуже скоро, завдяки підтримці органів місцевого самоврядування, безбар’єрність стане нормою у всіх областях нашої держави.

Також хочемо відмітити наших партнерів, які вже почали активно працювати у напрямку створення безбар’єрного простору для нечуючих та слабочуючих українців, зокрема, це:

Полтавська міська рада

Херсонська міська рада

Харківська міська рада

Хмельницька міська рада

Житомирська міська рада

Закарпатська міська рада

Вінницька міська рада

Бориспільська міська рада

Дніпровська міська рада

Запорізька міська рада

Вдячні владі Одеської області за увагу, приділену питанню забезпечення перекладу на жестову мову закладів охорони здоровʼя на території Одеської області під час надання медичних послуг та за сприяння у поширенні інформації щодо значення та важливості вирішення цієї задачі, що є частиною Національної стратегії зі створення безбарʼєрного простору в Україні.

Тож зі святом, колеги! Миру, злагоди і достатку вам і вашим громадам. Украіні без бар’єрів – бути!

Comments are closed.