post-1

Перемога у конкурсі Фонду соцзахисту інвалідів

Команда громадської організації “Громадський рух “Соціальна єдність” взяла участь у конкурсі, оголошеному Фондом соціального захисту інвалідів.

У серпні 2020 були написані та подані 5 проєктів на різні теми:

– створення мотиваційних роликів,

– захист прав жінок (власне, проведення заходів для забезпечення покращення становища та розширення прав і можливостей жінок та дівчат з інвалідністю в Україні),

– створення умов для соціальної адаптації людей з порушеннями слуху в рамках програми «Країна без бар’єрів для нечуючих» в соціальних аптеках,

– створення умов для соціальної адаптації людей з порушеннями слуху в рамках програми «Країна без бар’єрів для нечуючих» в центрах надання адміністративних послуг,

-реалізація благодійного пілотного проекту для системи Міністерства внутрішніх справ по впровадженню перекладу жестової мови в Національній поліції України для забезпечення надання правової допомоги і оперативного надання роз’яснень людям з порушенням слуху щодо їх прав та обов’язків в конкретних правових ситуаціях в Україні, створення відповідних відео-роликів.

Вчора, 16 вересня, відбувся відкритий он-лайн захист проєктів перед комісією із 13 осіб. Презентував проєкти Антон Гулідін, секретар громадської організації “Громадський рух “Соціальна єдність”.

А вже сьогодні ми отримали рішення конкурсної комісії: із 27 проєктів, які брали участь у конкурсі, підтримку у вигляді державного фінансування отримали 9 проєктів, і один наш поміж них.

То ж готуємося реалізовувати наш благодійний пілотний проєкт для системи Міністерства внутрішніх справ по впровадженню перекладу жестової мови в Національній поліції України для забезпечення надання правової допомоги і оперативного надання роз’яснень людям з порушенням слуху щодо їх прав та обов’язків в конкретних правових ситуаціях в Україні, створення відповідних відео-роликів.

Дякуємо Фонду соціального захисту інвалідів за довіру! Ми не підведемо!

Comments are closed.