15-а сесія Конференції держав-учасниць ООН: захід присвячений проблематиці людей з інвалідністю в Україні

15-а сесія Конференції держав-учасниць ООН: захід присвячений проблематиці людей з інвалідністю в Україні

Визначна подія для України та людей, які зараз потерпають від жахів війни, яку розв'язала росія.   

14-16 червня 2022 року у штаб-квартирі ООН, що знаходиться у м. Нью-Йорк (США) відбувається 15-а сесія Конференції держав-учасниць, а саме Конвенція по правам людей з інвалідністю.  

Це важливий тематичний захід, що підіймає актуальну проблему  «Більше чотирьох місяців війни: останні новини про українців з різними формами інвалідністі». 

Організатором виступає Україна, а серед співзасновників можемо побачити: Європейський Союз, Литву, Польщу, Європейський форум інвалідів, Міжнародний альянс інвалідів. 

Антон Гулідін, Радник Міністра внутрішніх справ, секретар громадської організації «Громадський рух «Соціальна єдність» у складі офіційної делегації України в ООН взяв участь у відкритті 15-ї сесії Конференції держав-учасниць, а саме Конвенції по правам людей з інвалідністю, ставши учасником у першому тематичному заході присвяченому проблематиці людей з інвалідністю в Україні. 

На відкритті заходу були присутні поважні лідери сучасності, серед яких, звичайно, і генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш.

Протягом 4 днів безліч авторитетних експертів, таких як Сергій Кислиця, Янніс Вардакастаніс, Тетяна Ломакіна та багато інших, будуть обговорювати проблеми, з якими зіштовхнулися українці з різними формами інвалідності та розробляти шляхи подолання існуючих проблем українців, які вимушені були покинути свої домівки, шукати прихистку та елементарного права на існування в безпеці.

 

Участь в подібних заходах – можливість привернути увагу усього цивілізованого світу до України та до наслідків страшної війни, яку росія принесла на нашу землю.

Об'єднуємося усім світом та чекаємо на найскоріше настання мирного неба.

Слава Україні!

Читайте також