Анонсуємо онлайн конференцію-тренінг

Громадська організація «Громадський рух «Соціальна єдність» продовжує вести роз’яснювальну роботу в рамках програми «Країна без бар’єрів для нечуючих». Протидія насильству щодо жінок з порушенням слуху» за підтримки Міністерства соціальної політики України, Фонду соціального захисту інвалідів та Міністерства внутрішніх справ України.

28 жовтня відбудеться онлайн конференція-тренінг для жінок, дівчат з порушеннями слуху щодо протидії домашньому насильству. Чоловіків також запрошуємо до обговорення. Конференція-тренінг відбуватиметься онлайн, на платформі ЗУМ.

Початок о 16 годині. Тривалість – орієнтовно 2 години.

Ми прагнемодопомогти нечуючим та слабкочуючим жінкам, які зіткнулися з проблемою домашнього насильства, розповісти, як діяти та протидіяти йому. Профільні експерти у режимі реального часу відповідатимуть на запитання учасників заходу. Буде цікаво.

У конференції-тренінгу візьмуть участь представники Національної поліції України, психолог та юрист та інші експерти.

Програма «Країна без бар’єрів для нечуючих». Протидія насильству щодо жінок з порушенням слуху» реалізується громадською організацією «Громадський рух «Соціальна єдність» за підтримки Фонду соціального захисту інвалідів, Міністерства соціальної політики України, Міністерства внутрішніх справ України.

Кількість місць необмежена.

Прохання зареєструватися за формою за посиланням.
https://forms.gle/ebBGEKC8vyjHRBHRA

Читайте також