Електронний кабінет особи з інвалідністю

Електронний кабінет особи з інвалідністю

Розповідаємо про дуже зручний електронний кабінет особи з інвалідністю, завдяки якому українці з різними формами інвалідності можуть отримувати соціальні послуги без черг та зайвих витрат.

Це зручний та швидкий спосіб подачі пакету документів для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації онлайн на сайті ek-cbi.msp.gov.ua. У верхньому кутку сайту, з правої сторони, можна увійти до кабінету або зареєструватися, якщо ви не зробили цього раніше.

Які можливості передбачано:

  • Доступ громадянам до електронного кабінету за кваліфікованим електронним підписом.
  • Можливість подачі заяв про потребу в забезпеченні технічних засобів реабілітації та пакету документів. Для цього потрібно заповнити стандартизовані форми, прикріпити скановані копії документів та підписати кваліфікованим електронним підписом.

Така можливість є у осіб, які зареєстровані в ЦБІ (Портал Централізованого Банку Інвалідів).

  • Якщо ви не зареєстровані в ЦБІ, можна подати заяву на первинну реєстрацію в ЦБІ, заповнити стандартні форми реєстрації, прикріпити скановані копії необхідних документів з підписом документів кваліфікованим електронним підписом.
  • В електронному кабінеті будуть відображатися повідомлення про результат розгляду вашої заяви про забезпечення технічними засобами реабілітації та пакету документів.
  • Доступ до інтерактивного каталогу технічних засобів реабілітації з розширеними фільтрами, виробників, надавачів соціальних послуг.
  • Отримання інформаційних повідомлень з ЦБІ на електронну скриньку при виникненні подій, про які вам, як особі з інвалідністю, потрібно знати.
  • Проходження опитувань для осіб з інвалідністю щодо стану забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації та оцінки якості наданих послуг.

Найближчим часом ми опублікуємо відео з детальною інструкцією – як зареєструватися та зробимо більш детальний огляд електронного кабінету.

Слідкуйте за нашими новинами, щоб не пропустити нічого важливого.

Електронний кабінет особи з інвалідністю розроблено на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 р. № 321 «Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації, переліків таких засобів» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 р. № 362) та постанови Кабінету Міністрів України від 16 лютого 2011 р. № 121 «Про затвердження Положення про централізований банк даних з проблем інвалідності» (зі змінами).

Детальна інформація розміщена на офіційній сторінці Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю ispf.gov.ua  в рубриці «Електронний кабінет особи з інвалідністю» та на офіційному веб-сайті Міністерства соціальної політики України ek-cbi.msp.gov.ua

Проєкт реалізовується за підтримки Фонду соціального захисту інвалідів, Міністерства соціальної політики України.

Читайте також