Допомагаємо людям з інвалідністю та їх сім'ям

Друзі, команда громадської організації «Громадський рух «Соціальна єдність» продовжує допомагати людям з різними формами інвалідності!

Ми знаємо, що зараз людям з інвалідністю чи не найважче. Саме тому ми, знаходячись у найбільш небезпечних наразі точках нашої країни, незважаючи на всі зовнішні та внутрішні обставини, як-то загроза життю внаслідок обстрілів російською армією власних домівок, необхідність перебування тривалий час в укриттях, відсутність подекуди електроенергії та інтернету, врешті-решт власний страх, вирішили будь-якою ціною підтримувати вас!

За останні сім днів ми встановили міцні зв’язки з безліччю волонтерів та благодійних організацій на території всієї країни та за кордоном: Румунія, Польща, Молдова, Данія, Болгарія.

Усім, хто потребує, ми допомагаємо евакуюватися з найбільш небезпечних районів, які перебувають під обстрілами російської армії. В результаті нашої роботи вже більше 100 сімей нечуючих було вивезено із гарячих точок у найбільш безпечні регіони нашої країни. І ми продовжуємо працювати в цьому напрямку. Де б ви не були, якщо відчуваєте небезпеку або страх за своє життя та за життя своїх близьких – звертайтеся до нас в особисті повідомлення. Ми зробимо все від нас залежне, щоб допомогти.

Звертаємо вашу увагу і на те, що зараз ми допомагаємо в організації доставки харчування та медикаментів у різних містах України. Ми готові допомогти кожному, хто потребує цього у такий надскладний для країни час! Підкреслюємо, що це стосується кожного і допомагати ми будемо усім, хто до нас звертатиметься!

Якщо у Вас є потреба у будь-якій допомозі, напишіть в особисті повідомлення на наші сторінки в Фейсбук, Інстаграм, Телеграм. Нечуючі українці, що потребують допомоги, можуть звернутися до перекладачів жестової мови через застосунок «Перекладач ЖМ».

Ми докладемо всі можливі зусилля, щоб допомогти Вам.

Немає таких завдань, які були б не під силу нашій команді!

Тільки разом ми переможемо!

Нічого не бійтеся. Ми з вами!

Читайте також