Формуємо плани на 2022 рік

Друзі! Переконані, що ви знаєте про те, що ГО «Громадський рух «Соціальна єдність» вже понад 6 років працює в напрямку безбар’єрності для людей з порушенням слуху.

Ми багато робимо для того, щоб нечуючі і слабочуючі почувалися комфортно в соціумі. Щоб ви могли, без бар’єрів та обмежень, користувалися усіма послугами, які гарантує держава кожному громадянину.

Ми працюємо задля цього і продовжуємо працювати.

Будь ласка, знайдіть кілька хвилин і дайте відповідь на прості запитання про те, що вам потрібно для комфортного життя в суспільстві? Що ми, як громадська організація, можемо для вас зробити та організували, щоб ви почувалися вільно?

Ваші відповіді та ідеї будуть для нас не тільки підказкою, а перетворяться в план з конкретними діями.

Посилання на анкету: http://surl.li/apden

Для того, щоб кожна людина почувала себе вільною та безбар’єрно отримувала якісні послуги, команда громадської організації протягом 2021 року реалізовує чотири масштабні проєкти.

«Країна без бар’єрів для нечуючих: Протидія насильству щодо жінок з порушенням слуху» – цей проєкт створений для проведення заходів та забезпечення правової та психологічної допомоги жінкам та дівчатам з порушеним слуху чи втраченим слухом, які стали жертвами домашнього насилля у сім’ї.

Проєкт «Країна без бар’єрів для нечуючих: Моніторинг доступності об’єктів соціально значущої інфраструктури» – надає можливість людям з інвалідністю доступ до фізичного оточення, транспорту, інформаційно-комунікаційних систем, технологій, послуг. Адже у рамках проєкту проводиться моніторинг більш ніж 100 об’єктів по Україні.

Забезпечення рівних прав і можливостей осіб з інвалідністю до освіти, праці, культури, фізичної культури і спорту, надання соціальних послуг та залучення осіб з інвалідністю до суспільної діяльності надає можливості програма «Країна без бар’єрів для нечуючих: Створення умов для соціальної адаптації людей з порушенням слуху».

А ось портал «ВІЛЬНО» дозволить забезпечити людей з інвалідністю інформацією, адже весь контент на порталі адаптовується на жестову мову.

Наша команда працює для того, щоб бути вашим особистим провідником у світ рівноправ’я та безбар’єрності.

Наступний, 2022 рік стане ще одним кроком до безбар’єрності. І ми готуємося до цього вже зараз, щоб зробити для вас ще більше.

Для нас дуже важлива ваша думка. Адже все, що ми робимо, це – для вас!Будь ласка, знайдіть кілька хвилин і дайте відповідь на прості запитання про те, що вам потрібно для комфортного життя в суспільстві? Що ми, як громадська організація, можемо для вас зробити та організували, щоб ви почувалися вільно?

Ваші відповіді та ідеї будуть для нас не тільки підказкою, а перетворяться в план з конкретними діями.

Посилання на анкету: http://surl.li/apden

Давайте подумаємо разом, як зробити наш спільний дім – Україну, комфортною і безбар’єрною.

За посиланням є анкета, яку потрібно заповнити. Якщо вам потрібна допомога перекладача жестової мови для заповнення анкети – напишіть в особисті повідомлення громадської організації в Facebook або залиште коментар під відео і з вами зв'яжуться.

Дякуємо всім, хто відгукнеться!

Читайте також