Співробітники Харківських тепломереж пройшли навчання

Співробітники Харківських тепломереж пройшли навчання

Співробітники абонентських відділів Комунального підприємства «Харківські теплові мережі» пройшли навчання з  використання спеціальних засобів для комунікації з нечуючими відвідувачами. Заходи були проведені у рамках проєкту Країна без бар’єрів для нечуючих.

Нагадаємо, що соціальна програма впроваджується громадською організацією «Громадський рух «Соціальна єдність» спільно з Харківською міською радою. Завдяки плідній співпраці на сьогодні більше 100 міських установ можуть якісно обслуговувати людей з порушенням слуху.

Під час навчань відбулася демонстрація процесу підключення та спілкування з нечуючою людиною через планшет зі спеціальним ліцензійним програмним забезпеченням, що викликає по відео-зв’язку перекладача жестової мови.

Презентацію проводили регіональний представник громадської організації – Валентина Кушнарьова разом з представником компанії «Технології для людей», що є розробником додатку, Юлією Мельник.

Співробітники підприємства оцінили зручність девайсу, та зазначили, що такі пристрої значно підвищать швидкість обслуговування, дозволять уникнути непорозумінь та нарешті дадуть можливість цивілізовано взаємодіяти з нечуючими відвідувачами.

Наразі Харків є найдоступнішим містом України для людей з порушенням слуху і безсумнівним лідером проєкту «Країна без бар‘єрів для нечуючих».

 

Читайте також