Кипить робота над проєктом

Кипить робота над проєктом

Реалізація благодійного пілотного проєкту для системи Міністерства внутрішніх справ по впровадженню перекладу жестової мови в Національній поліції України для забезпечення надання правової допомоги і оперативного надання роз’яснень людям з порушенням слуху щодо їх прав та обов’язків в конкретних правових ситуаціях в Україні триває. Розпочалась та продовжується робота із виробництва роликів (зйомки, монтаж тощо).

«Наша головна задача - допомогти розвитку безбар’єрного середовища в Україні. Це дасть можливості для самореалізації кожного громадянина України. І тому ми прагнемо об’єднати зусилля та розвивати взаємодію держави та громадянського суспільства», вважає Антон Гулідін, секретар громадської організації "Громадський рух "Соціальна єдність". Йдеться про допомогу великій кількості людей, адже сьогодні в нашій державі щонайменше 2 мільйони нечуючих та слабкочуючих українців, і лише 400 тисяч з них користуються жестовою мовою.

Нагадаємо, що йдеться про реалізацію благодійного пілотного проекту для системи Міністерства внутрішніх справ по впровадженню перекладу жестової мови в Національній поліції України для забезпечення надання правової допомоги і оперативного надання роз’яснень людям з порушенням слуху щодо їх прав та обов’язків в конкретних правових ситуаціях в Україні та створення 4 відповідних відео-роликів.

Проєкт отримав державну підтримку та буде впроваджуватися протягом 3 місяців: від жовтня до кінця грудня. Проєкт загальноукраїнський, орієнтований на сприяння формуванню системи соціального захисту, просвітницької діяльності щодо інформування людей з порушеннями слуху про забезпечення надання правової та оперативної допомоги з надання роз’яснень щодо їх прав та обов’язків. В рамках цього проєкту були розроблені концепції та сценарії відео контенту аби привернути увагу до проблем, з яким щодня стикаються нечуючі та слабкочуючі люди.

Читайте також