
Вчора відбувся круглий стіл «Університету жіночого лідерства». Громадська організація «Громадський рух «Соціальна єдність» виступила в якості партнера заходу, який відбувся за підтримки Київської міської державної адміністрації.
На заході обговорювали такі теми:
- Забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в Україні: сучасний стан.
- Політика недискримінації та протидії сексизму на місцевому та загальнодержавному рівнях.
- Жінки в період пандемії Covid-19: проблеми, виклики, шляхи подолання. Домашнє насильство щодо жінок під час карантинних обмежень: статистичні дані.
- Гендерна рівність та гендерно чутливе управління як норма цивілізованого суспільства.
- Прогрес у сфері захисту гендерної рівності.
- Протидія та запобігання дискримінації щодо жінок.
- Жінки в органах влади: боротьба за можливість приймати рішення.
- Участь жінок з інвалідністю в суспільному та політичному житті.
- Розвиток жіночого лідерства в академічному середовищі.
- Історії успішного лідерства.
- Жінки-лідерки. Стратегічне партнерство.
Особливу увагу приділили надважливій темі для людей з різними формами інвалідності – працевлаштування.
Усі теми круглого столу «Університет жіночого лідерства» надзвичайно імпонують команді громадської організації «Громадський рух «Соціальна єдність», адже котрий рік поспіль ми впроваджуємо масштабні проєкти для людей з порушенням слуху, а з 2021 року розширили діяльність та працюємо для всіх українців з різними формами інвалідності.
Нагадаємо, що громадська організація вже запустила Національний соціальний портал «ВІЛЬНО!». А проєкт «Працюй ВІЛЬНО!» реалізується за підтримки Міністерства соціальної політики України. Цей проєкт стане великою базою роботодавців, котрі готові працевлаштовувати людей з різними формами інвалідності: розміщення вакансій, проведення співбесід, допомога в організації робочого місця, а також пошукачів, які прагнуть працювати у соціально відповідальних компаніях. Цей портал стане відправною точкою до України без бар’єрів.
Також ми впроваджуємо проєкт «Країна без бар’єрів для нечуючих». Протидія насильства щодо жінок з порушенням слуху» і круглий стіл став наочним прикладом актуальності та важливості теми.