Мапа доступності: де знайти безбар'єрні установи

Як і обіцяли в попередньому відео, розповідаємо, що таке Мапа доступності, яку Громадська організація «Громадський рух «Соціальна єдність» розвиває у рамках програми «Країна без бар’єрів для нечуючих». Моніторинг доступності об'єктів соціально значимої інфраструктури». Карта доступності – це унікальне рішення, яке дозволяє людям з різними формами інвалідності легко знаходити місця, установи та заклади, де все адаптовано під їхні потреби. Це лікарні, банки, ресторани, аптеки та інші організації, куди можуть завітати люди з порушенням слуху, зору, опорно-рухового апарату (та ін.), не відчуваючи жодного дискомфорту, адже створені всі відповідні умови для вільного та безбар’єрного доступу.Кожна відмітка на карті – це адреса, де чекають на людей з інвалідністю та готові надати якісні послуги без комунікаційних та психологічних бар’єрів. Знайти цю мапу можна на сайті громадської організації. В меню натискайте на слово «Карта». Також мапа доступності є на Національному соціальному порталі «Вільно», який реалізує Громадська організація «Громадський рух «Соціальна єдність».

Для зручності використання мапи реалізовано спеціальні фільтри. Ви можете відсортувати об’єкти не тільки по критерію «Місто розташування», а й за типом об’єкта, наприклад, всі лікарні, всі стоматології або інші потрібні об’єкти.

З кожним місяцем на мапі будуть з’являтися нові об’єкти, адаптовані під потреби людей з порушенням слуху. Тому обов’язково зберігайте посилання на мапу та користуйтеся із задоволенням.

Проєкт реалізовується за підтримки Фонду соціального захисту інвалідів, Міністерства соціальної політики України.

Читайте також