Меморандум про партнерство з Мінсоцполітики

Меморандум про партнерство з Мінсоцполітики

Сьогодні Міністерство соціальної політики України разом з громадською організацією «Громадський рух «Соціальна єдність» підписали Меморандум про партнерство, який направлений на формування унікальної практики державно-громадянської співпраці в соціальній сфері.

«Створення повноцінного інклюзивного простору, дружнього до осіб з інвалідністю – пріоритет Мінсоцполітики», – заявила Марина Лазебна, Міністр соціальної політики України при підписанні Меморандуму. Головна мета – це Україна без будь-яких перешкод для людей з різними формами інвалідності, доступність для людей з інвалідністю всіх об’єктів житлово-комунального та громадського призначення, транспорту, інформації та зв’язку, а також інших об’єктів і послуг.

Підписаний Меморандум повинен стати підґрунтям для реалізації низки соціальних проєктів, спрямованих на розвиток привітної інклюзивної середи для людей з інвалідністю, економічного та інфраструктурного середовища для осіб з інвалідністю та продемонструвати українській спільноті, міжнародним партнерам спроможність і громадянського суспільства спільно працювати задля досягнення цієї мети.

Голова правління громадської організації «Громадський рух «Соціальна єдність» Євген Охріменко щиро подякував Марині Лазебній за увагу до звернення та налагодження співпраці.

* За матеріалами Міністерства соціальної політики України

Читайте також