Міжнародний день захисту дітей

Міжнародний день захисту дітей

Діти — наше майбутнє. Досить проста і всім відома істина.

Дату Дня захисту дітей обрали не випадково, адже саме 1 червня 1959 року Генеральна Асамблея ООН ухвалила Декларацію прав дитини.

Цьогоріч свято набуло особливого сенсу, адже через вторгнення Росії на територію України тисячі дітей залишилися без батьків, криші над головою, права на освіту. Держава-агресор масово депортує дітей на свої території аби вони зовсім втратили своє життя.

Сьогодні є чудова можливість нагадати дорослим про те, що нашою головною метою є збереження безтурботного та безпечного дитинства підростаючих українців. Діти не повинні бачити жахів війни.

Зараз саме діти особливо потребують уваги та турботи, адже саме заради майбутніх поколінь ми стоїмо за свою країну, саме вони стануть основою незалежного та вільного суспільства після нашої перемоги.

ГО «Громадський Рух «Соціальна єдність» докладає максимум зусиль, щоб маленькі українці та їх рідні почувалися комфортніше у такі тяжкі часи.

До прихистків з вимушено переміщеними українцями було доставлено безліч пакунків дитячого харчування, підгузків, засобів гігієни, канцелярії, іграшок, книг та різноманітних необхідних речей.

Коли ми бачимо ці щасливі обличчя дітей, то розуміємо, що робимо все правильно. У нашого народу велике майбутнє. Кожне маленьке серденько та кожні палкі оченята вже переповнені духом України і він — незламний.

Читайте також