Налагоджуємо співпрацю з міською радою м. Пологи

Налагоджуємо співпрацю з міською радою м. Пологи

У середу, 31 березня, голова осередку громадської організації «Громадський рух «Соціальна єдність» у Запорізькій області Оксана Яценко провела робочу зустріч з Пологівським міським головою Юрієм Коноваленком.
Мета зустрічі – налагодження співпраці  з ГО «Громадський Рух «Соціальна єдність» у рамках проєкту «Країна без бар’єрів» та в реалізації програми «Країна без бар’єрів для нечуючих». В ході зустрічі погодили  запуск сервісу з обслуговування нечуючих та слабочуючих людей, для яких особливо актуальна послуга онлайн-перекладача жестової мови, що спрямована на полегшення комунікації людей з порушенням слуху та працівниками міської ради.

Представники громадської організації здійснили супровід впровадження планшету зі спеціальним програмним забезпеченням у відділі «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Пологівської міської ради. За допомогою даного сервісу працівники ЦНАПу зможуть встановити відеозв’язок з перекладачем жестової мови «Центру соціального супроводу нечуючих та слабочуючих людей», який надасть допомогу у процесі діалогу нечуючого відвідувача зі співробітником установи.

Найближчим часом сервіс онлайн-перекладача жестової мови буде доступним і на офіційному сайті Пологівської міської ради. Сподіваймося, що всі міста Запорізької області, як і  України загалом, долучаться  до спільної роботи  задля вирішення питань  комунікації людей із порушеннями слуху з представниками державних установ та організацій. Тільки таким чином ми разом побудуємо Україну без бар’єрів.

Читайте також