Нечуючі Харкова отримують найбільшу підтримку з боку міської влади

Нечуючі Харкова отримують найбільшу підтримку з боку міської влади

Нечуючі харків’яни отримують найбільшу підтримку з боку міської влади. Завдяки плідній співпраці громадської організації «Громадський рух «Соціальна єдність» з Харківською міською радою майже усі муніципальні установи забезпечені засобами комунікації забезпечені засобами комунікації з нечуючими людьми. Наразі, Харків став найдоступнішим містом України для людей з порушенням слуху і безсумнівним лідером проєкту «Країна без бар‘єрів для нечуючих», який був започаткований громадською організацією аби привернути увагу до потреб нечуючих та слабочуючих людей.

Для зручної комунікації з нечуючими відвідувачами у держустановах міста встановлені планшети зі спеціальним, ліцензійним програмним забезпеченням, яке дозволяє швидко з’єднуватися з перекладачем жестової мови або переводити голосові повідомлення у текст і навпаки.

Реалізує програмне забезпечення українська компанія «Технології для людей», що розробляє IT-продукти для людей з порушенням слуху та всіляко сприяє створенню в Україні безбар’єрного середовища для людей з особливими потребами.

Спільнота нечуючих вже високо оцінила старання та нововведення Харківської міської ради, яка опікується потребами людей з порушенням слуху, справно вирішує проблеми комунікації і робить місто та державні послуги доступними для кожного.

У рамках реалізації проєкту «Країна без бар’єрів для нечуючих», задля популяризації серед людей з порушенням слуху сучасних рішень для комфортного спілкування, команда  ГО «Громадський рух «Соціальна єдність» підписала договір про співпрацю з громадською організацією «Креавіта», яка, у свою чергу, вже не перший рік допомагає у вирішенні проблем харків’ян із порушеннями слуху різного ступеню. Це означає, що команда стала ще сильнішою.

Відтепер харків’яни можуть без перешкод звертатися за медичною допомогою, отримувати адміністративні послуги та не тільки.

Перелік закладів

Читайте також