Проміжні результати роботи порталу «ВІЛЬНО!»

Національний соціальний портал «ВІЛЬНО!» створено для людей з різними формами інвалідності. У рамках порталу реалізовуватимуться проєкти, мета яких – забезпечення рівних прав та можливостей для людей з різними формами інвалідності, надання соціальної допомоги.
Наразі команда громадської організації займається розвитком порталу та першого проєкту «Працюй ВІЛЬНО!», який запущено спільно з Міністерством соціальної політики України та Офісом ради Європи в Україні.

Ділимося проміжними результатами порталу, який реалізується за підтримки Міністерства соціальної політики України та Офісу Ради Європи в Україні. Це зручний спосіб зустрічі соціально відповідальних роботодавців, які готові створювати комфортні умови для людей з інвалідністю, з пошукачами, які мають інвалідність та шукають роботу.

Наша команда продовжує розвивати портал «ВІЛЬНО!» за підтримки Фонду соціального захисту інвалідів та Проєкт реалізовується за підтримки Фонду соціального захисту інвалідів, Міністерства соціальної політики України, тож слідкуйте за новинами, щоб не пропустити нічого важливого.

 

Читайте також