Сюжет з конференції-тренінгу

Ділимося сюжетом з конференції-тренінгу щодо протидії домашньому насильству відносно жінок з порушеннями слуху. Програма «Країна без бар’єрів для нечуючих». Протидія насильству щодо жінок з порушенням слуху» реалізується громадською організацією «Громадський рух «Соціальна єдність» за підтримки Фонду соціального захисту інвалідів Міністерства соціальної політики України.У конференції-тренінгу взяли участь представники Національної поліції України, експерти – психолог та адвокат.

Учасники – жінки та дівчата з порушеннями слуху, ознайомилися з основними поняттями та ознаками, формами домашнього насильства, розбиралися у методах протидії насильству. Вони також отримали рекомендації щодо того, куди звертатися, як поводитися та що потрібно зробити, коли ви постраждали від насильства.

Звертайтеся через віджет «Вушко» на сайті громадської організації «Громадський рух «Соціальна єдність» se.org.ua, щоб отримати більше інформації, в тому числі – консультації психолога та юриста, а перекладач жестової мови допоможе вам.

Проєкт реалізовується за підтримки Фонду соціального захисту інвалідів, Міністерства соціальної політики України, Міністерства внутрішніх справ України, Правозахисної спілки інвалідів.

Слідкуйте за новинами громадської організації, щоб не пропустити нічого важливого.

Читайте також