Співробітники Харківських ЦНАПів проходять навчання

Співробітники Харківських ЦНАПів проходять навчання

Громадська організація «Громадський рух «Соціальна єдність» продовжує навчання працівників харківських муніципальних установ, наразі – ЦНАПів, які були забезпечені засобами для комунікації з нечуючими людьми у рамках проєкту Країна без бар’єрів для нечуючих.

Нагадаємо, що цей соціальний проєкт впроваджується громадською організацією спільно з Харківською міською радою. Завдяки плідній співпраці вже більше 100 міських установ обладнані планшетами зі спеціальним програмним забезпеченням для онлайн-виклику перекладача жестової мови на випадок, коли до закладу звертається людина з порушенням слуху.

Презентації проводить регіональний представник громадської організації – Валентина Кушнарьова, разом з представником компанії «Технології для людей», що є розробником програмного забезпечення, Юлією Мельник.

На сьогодні у ЦНАПах зосереджена найбільша кількість адміністративних та соціальних послуг. Тому, навчанню співробітників Центрів надання адміністративних послуг ми приділяємо найбільшу увагу та обов’язково відвідаємо усі харківські ЦНАПи.

Саме тут ви можете:

  •       зареєструвати місце проживання та отримати відповідну довідку;
  •       оформити свідоцтво про шлюб чи смерть родича;
  •       оформити паспорт громадянина України або закордонний паспорт;
  •       оформити свідоцтво про народження дитини, зареєструвати місце її проживання, подати документи для отримання допомоги при народженні;
  •       отримати свідоцтво про право власності на житло;
  •       оформити субсидію та іншу грошову допомогу;
  •       зареєструвати власну компанію або зареєструватися, як фізична особа-підприємець, інше.

Співробітники ЦНАПів високо оцінили зручність та простоту використання планшету, швидкість, з якою відбувається виклик та з’єднання з перекладачем жестовою мови, професійність перекладачів, чіткість роботи додатку.

Громадська організація «Громадський рух «Соціальна єдність» разом з партнерами продовжує створювати країну без бар‘єрів для нечуючих людей.

Читайте також