У Харкові провели спектакль з перекладом для нечуючих дітей

У Харкові провели спектакль з перекладом для нечуючих дітей

Громадська організація «Громадський рух «Соціальна єдність» продовжує активно працювати у напрямку створення безбар’єрного середовища в Україні для людей з порушенням слуху, зокрема, –  соціальній адаптації нечуючих дітей.

Регіональний представник громадської організації  Валентина Кушнарьова  нещодавно відвідала Театр юного глядача у Харкові, де проходила вистава для дітей з особливими потребами, та супроводжувала спектакль жестовою мовою, щоб діти з порушенням слуху також могли насолодитися виставою.

Разом з регіональним представником компанії «Технології для людей» – Юлією Мельник, – було проведено презентацію планшету, на якому встановлено спеціальне, ліцензійне програмне забезпечення для виклику онлайн перекладача жестової мови. Нагадаємо, що Харків – місто-рекордсмен, в якому вже більше100 державних закладів адаптовані під потреби нечуючих. Повний перелік за посиланням.

Діти та їх батьки побачили, як працює програмне забезпечення та отримали інформацію про те, де вони вже доступні. Також було проведено розважальний конкурс: перекладач зачитував дітям загадки на жестовій мові, а за правильні відповіді діти отримували солодкі призи.

Сподіваймося, що скоро закінчиться пандемія і ми зможемо ще активніше працювати, організовувати масштабні заходи для людей з особливими потребами та впроваджувати сучасні IT-рішення, які роблять життя українців з порушенням слуху ще більш комфортним.

Такі заходи, що адаптуються під потреби дітей з порушенням слуху, дають впевненість в тому, що Україні без бар’єрів неодмінно бути.

Читайте також