Запущено навчальний курс по підприємництву для нечуючих

Запущено навчальний курс по підприємництву для нечуючих

Громадська спілка «Українська продовольча долина» запускає навчальний курс для нечуючих та слабкочуючих людей по розвитку навичок підприємництва та фермерству, за підтримки громадської організації осіб з інвалідністю «Громадський рух «Соціальна єдність».

Програма навчання повністю супроводжується жестовою мовою. Курс безкоштовний для людей з порушенням слуху, які бажають розвиватись у цьому напрямку.

Програма включає: основи ведення бізнесу та бізнес-планування, ефективність та управління сільським господарством, фінанси та облік підприємств, управлінські навички та лідерство.

В результаті навчання учасники отримають потужний інтелектуальний, професійний та управлінський досвід, який сприятиме збільшенню продуктивності виробництва та продажів продукції, яка відповідатиме міжнародним стандартам якості та безпеки.

Дистанційний навчальний курс «Зимова школа GESI» впроваджується практиками агробізнесу за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку в Україні – AГРО, що реалізується компанією Кімонікс Інтернешнл. Взяти участь у навчальній програмі – чудова можливість перетворити власне хобі на професійну та прибуткову діяльність. Громадська організація осіб з інвалідністю «Громадський рух «Соціальна єдність» завжди рада долучатися до ініціатив, які допомагають людям з порушенням слуху.

Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/3ac0xZV

Читайте також