Соціальна адаптація людей з порушенням слуху

Соціальна адаптація людей з порушенням слуху

«Країна без бар’єрів для нечуючих: Створення умов для соціальної адаптації людей з порушенням слуху» – проєкт, з яким громадська організація «Громадський рух «Соціальна єдність» перемогла у конкурсі, оголошеному Фондом соціального захисту інвалідів.

Термін реалізації: до кінця 2021 року.

Це програма про забезпечення рівних прав та можливостей для людей з порушенням слуху до різних сфер життя: освіти, праці, культури, фізичної культури і спорту та інших. Спілкування – невід’ємна частина буденного життя. Багато українців навіть не замислюються над тим, як живуть люди з порушенням слуху, які щоденно стикаються з низкою комунікаційних та психологічних бар’єрів. Саме тому існує центр соціального супроводу нечуючих та слабочуючих людей, де в режимі 24/7 працюють кваліфіковані перекладачу жестової мови. У кожного українця з порушенням слуху є можливість здійснити виклик перекладача у будь-який зручний час, коли в цьому виникає потреба. Мобільний застосунок «Перекладач ЖМ» доступний цілодобово, без перерв на обід та вихідних, а перекладачі під’єднується до діалогу протягом 10 секунд (до 1 хвилини).

Завантажте застосунок за посиланням:

App Store Google Play

На виконання завдань програми «Країна без бар’єрів для нечуючих: Створення умов для соціальної адаптації людей з порушенням слуху», громадська організація «Громадський рух «Соціальна єдність» забезпечить для 1000 нечуючих та слабочуючих українців (що володіють жестовою мовою) доступ до перекладачів жестової мови у застосунку «Перекладач ЖМ». Кожному користувачеві, хто оформить заявку, буде надано 270 хвилин (4,5 години) для спілкування з перекладачем.

Зробимо разом цей світ доступним і зручним для всіх, без винятків та обмежень!

Україні без бар’єрів – бути!

 

Підсумковий звіт, PDF

Новини проєкту