Протидія насильству щодо жінок з порушенням слуху

Громадська організація «Громадський рух «Соціальна єдність» перемогла  у конкурсі, оголошеному Фондом соціального захисту інвалідів та реалізуватиме програму «Країна без бар’єрів для нечуючих». Протидія насильству щодо жінок з порушенням слуху», яка отримала коротку назву #Будь_Незламною.

Термін реалізації: до кінця 2021 року.

На сайті громадської організації можна отримати безоплатну допомогу психолога та юриста. Для цього:

1. На будь-якій сторінці сайту натисніть на кнопку «Вушко», яка знаходиться в нижньому правому кутку.

2. Викличте перекладача жестової мови.

3. Уточніть, що у рамках програми «Країна без бар’єрів для нечуючих». Протидія насильству щодо жінок з порушенням слуху» вам потрібна допомога психолога чи юриста.

4. Перекладач долучить до діалогу спеціаліста.

5. Все, що ви говоритимете жестовою мовою, перекладач транслюватиме голосом для експерта. А все, що відповідатимуть голосом, перекладач транслюватиме на жестову мову.

Тема домашнього насильства, на жаль, з кожним роком стає більш гострою. Хтось не усвідомлює, що є жертвою психологічного насильства вдома, хтось не надає значення фінансовому насильству з боку партнера, хтось до цих пір вважає, що якщо б’є – любить… Втім, сім’я – осередок суспільства, тому здорове та цивілізоване суспільство можливо лише у випадку, коли в сім’ї все добре, коли немає місця неповазі, фізичному та іншим видам насильства. Проєкт спрямований на організацію та проведення заходів для забезпечення правової та психологічної допомоги жінкам та дівчатам з порушеним слуху чи втраченим слухом, які стали жертвами домашнього насильства у сім’ї.

У рамках проєкту #Будь_Незламною реалізуються наступні заходи:

1. Розробка покрокового алгоритму дій у ситуаціях, що загрожують життю і здоров’ю нечуючих та слабочуючих дівчат та жінок.

2. Створення «дорожньої карти», яка надаватиме вичерпну інформацію на тему домашнього насильства та покрокових дій, що робити, якщо стали жертвою.

3. Фаховий тренінг-конференція за участі юриста та психолога на тему «Алгоритм дій у випадку домашнього насильства та як його попередити».

4. Онлайн конференція на тему «Алгоритм дій у випадку домашнього насильства та як його попередити».

5. Створення соціальних роликів, які привернуть увагу соціуму до існуючою проблеми. 

Отримання допомоги психолога та юриста

В рамках проєкту «Країна без бар’єрів для нечуючих». Протидія насильству щодо жінок з порушенням слуху» послуги адвоката, психолога, психологічної реабілітації будуть доступними для людей з порушенням слуху прямо на сайті громадської організації. Використовуючи спеціальний віджет, відбувається виклик перекладача жестової мови, який допоможе вільно комунікувати зі спеціалістом. 


Проєкт передбачає і активний зворотній зв’язок. Тож, якщо у  є інформація щодо цієї соціально-значущої теми,  ви маєте ідеї та пропозиції  щодо реалізації проекту, ви хочете долучитися до проекту в якості волонтера, або ж якщо ви самі стали жертвою насилля, звертайтеся!

Зробимо разом цей світ безпечним!

Україні без бар’єрів – бути!

Shopping Basket
[JoinForm]