b65396b3-144a-4ac0-9cc2-9d3a8c10bf67

«Перекладач ЖМ»: інструкція

Друзі, нагадуємо, що  громадська організація «Громадський рух «Соціальна єдність» реалізовує проєкт «Країна без бар’єрів для нечуючих: Створення умов для соціальної адаптації людей з порушенням слуху». Це означає, що нечуючі українці мають можливість отримати 270 хвилинам відеозв’язку з перекладачами жестової мови у застосунку «Перекладач ЖМ». 

Щоб отримати хвилини для вільного спілкування, необхідно заповнити форму-анкету за посиланням: https://bit.ly/3wRi708. Там потрібні тільки прізвище та ім’я, номер телефону та місто проживання. Хвилини можна використати до 15 грудня 2021 року. 

Тримайте інструкцію, як користуватися застосунком «Перекладач ЖМ». 

  • Якщо потрібна служба екстреної допомоги. Натисніть кнопку «SOS». На екрані з’являться іконки служб: служба надзвичайних ситуацій, поліція, швидка допомога, газова служба.
  • Якщо потрібно викликати перекладача жестової мови для вільного спілкування – натиснить кнопку «Видео связь». Перекладач жестової мови швидко відповість та буде готовий супроводжувати ваш діалог з співрозмовником.
  • Якщо потрібно здійснити телефонний дзвінок – натисніть кнопку «Заказ звонка». Вам потрібно ввести номер телефону, за яким треба здійснити дзвінок. Перекладач жестової мови буде спілкуватися від вашого імені: все, що ви будете казати жестовою мовою, перекладач озвучуватиме голосом, а все, що по телефону відповідатимуть – перекладач транслюватиме вам на жестовій мові.
  • Ще є функція перекладу тексту на жестову мову. Якщо маєте якісь незрозумілі для вас документи або хтось написав повідомлення, яке ви не можете зрозуміти – надішліть фото, а перекладач запише відео на жестовій мові та надішле вам. 

Посилання на анкету: https://bit.ly/3wRi708

Обов’язково поділіться цим відео з друзями, адже вони теж можуть отримати хвилини в застосунку та вільно спілкуватися з оточуючим світом, використовуючи зручний мобільний застосунок «Перекладач ЖМ». 

Проєкт реалізовується за підтримки Фонду соціального захисту інвалідів, Міністерства соціальної політики України.

Слідкуйте за новинами громадської організації, щоб не пропустити нічого важливого.

Comments are closed.