55421fcb-f752-47b4-9060-2a5acea6b546

Як отримати хвилини для спілкування

Розповідаємо, як отримати 270 хвилин відеозв’язку з перекладачами жестової мови у застосунку «Перекладач ЖМ» у рамках проєкту «Країна без бар’єрів для нечуючих: Створення умов для соціальної адаптації людей з порушенням слуху», що реалізує громадська організація «Громадський рух «Соціальна єдність».  

Перше, що потрібно зробити – заповнити форму за посиланням, що вказана в описі до відео. Так ми будемо знати, кому потрібно нарахувати 270 хвилин. Вкажіть свої прізвище та ім’я, номер телефону, за яким ви реєструєтеся в додатку та місто проживання. Більше даних не потрібно.

Після заповнення форми-анкети, друге, що потрібно зробити – завантажити застосунок «Перекладач ЖМ» з Play Market або App Store, в залежності від вашого мобільного пристрою. 

Якщо у вас вже є на телефоні застосунок «Перекладач ЖМ» – вам потрібно зайти Play Market або App Store та завантажити оновлення. 

Дуже важливо! Якщо ви хочете отримати 270 хвилин у застосунку «Перекладач ЖМ» – обов’язково заповніть анкету  https://bit.ly/3wRi708

Якщо так трапилося, що ви заповнили анкету, завантажили застосунок чи оновили його, а хвилин не отримали – зверніться до технічної підтримки. 

У застосунку, в меню, є кнопка «Помощь» і там ви можете зв’язатися з перекладачем, який допоможе вирішити ваше питання. 

Нагадаємо, що хвилини будуть дійсними до 15 грудня 2021 включно. 

Поділіться цим відео з друзями, щоб вони теж встигли отримати хвилини для вільного спілкування з перекладачами жестової мови.

Заповніть анкету за посиланням  https://bit.ly/3wRi708

Кількість учасників обмежена. 

Слідкуйте за новинами громадської організації, щоб не пропустити нічого важливого.

Comments are closed.