c31f92bd-63c3-4780-a598-213a8c59a8a5

Як змінити своє життя на краще

«Це неможливо.» – сказала Причина.
«Це нерозсудливість.» – зауважив Досвід.
«Це марно.» – відрізала Гордість.
«Спробуй…» – прошепотіла Мрія.
 


Закон заповнення вільного простору працює так: якщо хочеш, аби життя змінилось на краще, щоб щось прийшло в життя, треба звільнити місце, дати можливість чомусь піти з життя. Насправді, якщо людина активно творить своє життя щодня, щогодини, щомиті то для неї немає нічого неможливого в тому, щоб змінити своє життя на краще раз і назавжди. Існує мільйон і один спосіб це зробити, але сьогодні пропонуємо вам один із них. Кожна жінка проходить певний шлях, отримує певний досвід, знання, проходить через складнощі та випробування, справляється з викликами, які підносить їй доля. Вибір завжди за жінкою – не варто боятися. Якщо життя не таке, як ви колись мріяли – змінюйте його на краще, бо ж іншого не буде.
 
• Викиньте усе, що не працює. Прямо зараз. Ось візьміть і несіть на сміття. Незручне взуття, тарілку від старого сервізу, листок з дієтою на дверцятах холодильника (не смішно). Щовечірні розмови з подругою, після важкого дня, всупереч своїм інтересам. А в неї щодня жах – навіщо воно вам?
• Слова вранці: «Ще п’ять хвилин.». Або вставайте одразу, як і запланували або одразу орієнтуйтесь на потрібний час, коли насправді збираєтеся вставати. Інакше це не працює.
• Манеру терти очі, коли вони нафарбовані (або не фарбуйте, або не тріть. Очам же боляче).
• Переживання з приводу того, чи встигли ви за сьогодні зробити все ідеально (Табличку «Ніхто не ідеальний» – прикріпи на холодильник замість дієти).
• Жаль про минулі вчинки, стосунки, про вибір, зроблений колись… Жаль – викинути ще на першому етапі. Все правильно. Що б там не було, це було єдино правильне рішення для вас тодішньої, у тій конкретній ситуації. Жодного каяття, тільки досвід та подяка. Висновки та розуміння того, як більше не робити, з якими чоловіками не розвивати стосунки.
• Роздуми про те, «а що, якби…» – або робіть, або не думайте. Спробуйте – сподобається – йдіть далі.
• Звичку завжди кілька разів вибачатися. Достатньо одного щирого «вибач», якщо є причина. Більше не потрібно.
• Кофти, сукні, джинси та інші речі, які вам не йдуть, не подобаються, старять, повнять тощо – позбавляйтеся цих речей не замислюючись.
• «Відносини на валізах» – коли нести важко, а кинути шкода. Кращий спосіб бути щасливою – розділити життя з чоловіком, який дарує щастя, а не знаходитися «в обіймах кривдника».
• Залишки косметики, непотрібні ліки, баночки-скляночки – викиньте. Ві заслуговуєте тільки кращого, свіжого, класного. І найголовніше – здоров’я та краси.
• Обіцянки «якось перетнутися», написати, зробити, занести, купити – якщо вона висить довше тижня (або двох) і ніхто не помер, мабуть, не треба. Викреслюємо.
• Слова «я не вмію» чи «я в цьому не розуміюся» – не працюють. Розбирайтеся, вчіться або платіть тому, хто вміє. Ви ж не комплекси в собі вирощуєте, а намагаєтеся полегшити собі життя, правда?
• Спогади, від яких сльози на очах і руки тремтять. Якщо такі є – викиньте. Повернуться, ще раз видалити. Нема чого собі життя отруювати. Було та пройшло.
• Манеру завжди поступатись, «бути гарною дівчинкою», тихо мовчати, навіть коли щось дуже треба, але «що люди подумають» – потрібно рвати з коренем. Говоріть, просіть, коментуйте, висловлюйтеся, чемно і тактовно.
• Страх нового, сумніви у своїй красі та привабливості, зневіру у своєму щасті — зберіть у пакет, спаліть і розвійте попіл за вітром. Бо все це не працює: не допомагає, а лише заважає жити по-людськи і бути по-справжньому щасливою.
• Поламані дверцята і ручки – разом з кухнею, плитою, чайником. Полагодити дорожче. Викиньте – швидше купите нове, таке, як подобається.
• Звичку проводити вільний час в інтернеті – прямо зараз киньте.
• Доробили справу – йдіть гуляти надвір. Там добре, там свіжий вітер, сонце, зелень. Пройдіться, подихайте, подивіться, понюхайте.
 
Це живе. І це працює. Змінивши навіть маленькі звички у своєму житті, ви помітите, як почнуть з’являтися грандіозні зміни.

Ви змінитеся самі і життя зміниться, то ж не зволікайте. Громадська організація «Громадський рух «Соціальна єдність» продовжує інформувати жінок з порушенням слуху про алгоритми дій у випадку домашнього насильства у рамках програми «Країна без бар’єрів для нечуючих». Протидія насильству щодо жінок з порушенням слуху». Програма реалізовується за підтримки Фонду соціального захисту інвалідів, Міністерства соціальної політики України та Міністерства внутрішніх справ України.

Comments are closed.