Про нас

Безбар’єрність – не тільки ознака нинішнього часу, це – цивілізаційна вимога. ГО «Громадський рух «Соціальна єдність» неухильно дотримується принципів безбар’єрності, толерантності та людяності. Команда громадської організації «Громадський рух «Соціальна єдність» об’єдналася для того, щоб зробити Україну доступною для людей з різними формами інвалідності.

Одна з ключових цілей – привернення уваги держави до проблем та бар’єрів, з якими зіштовхуються люди з різними формами інвалідності:

  • нечуючі та слабочуючі люди;
  • люди з повною або частковою втратою зору;
  • люди з порушенням функцій опорно-рухового апарату;
  • люди з ментальними порушеннями та інші.

Ми не залишаємо без уваги і маломобільні групи населення: люди з тимчасовими фізичними порушеннями, люди старшого віку, вагітні жінки та інші українців, які потребують допомоги.

Ми намагаємося надати допомогу кожному, хто її потребує та звертається до ГО «Громадський рух «Соціальна єдність». Команда робить все, що в її силах, щоб залучати представників влади до впровадження якісних та незворотних змін на державному рівні. Щоб кожна людина в нашій державі, без будь-яких обмежень, мала можливість для реалізації своїх конституційних прав.

Нам вдалося налагодити співпрацю з багатьма профільними Міністерствами України, команда співпрацює з органами місцевого самоврядування, обласними державними адміністрації. Ми ділимося успішними кейсами та багаторічним досвідом на Міжнародному рівні.

Наша держава впевнено йде до безбар’єрності. І це відображається законодавчо, на найвищому рівні. Ми працюємо для того, щоб Україна була повністю адаптованою до потреб усіх громадян, без виключення.