Наші партнери

Ми добре знаємо про проблеми, з якими щодня стикаються люди з різними формами інвалідності, адже спілкуємося з ними щодня, вони є серед нас, в нашій команді. Тому ми щодня запитуємо себе: «Що ми можемо зробити сьогодні, щоб вже завтра було краще?». Команда громадської організації постійно шукає можливості задля створення в Україні справжнього інклюзивного простору, дружнього до людей з різними формами інвалідності.

Разом з державними органами та органами місцевого самоврядування знаходимо рішення, які дозволяють рівноправно почуватися в суспільстві. 

З 2015 року члени команди проїхали десятки тисяч кілометрів та провели незлічену кількість перемовин з представниками влади, маючи надію на те, що Україна стане ще більш доступною для людей з різними формами інвалідності. З 2020 року з’явилися перші результати, було підписано Меморандуми про партнерство з органами, які розуміють, наскільки важливо забезпечувати особливу підтримку та допомогу вразливим верствам населення.

2021 рік для команди громадської організації «Громадський рух «Соціальна єдність» – рік незворотних та грандіозних змін, які додають впевненості у тому, що Україні без бар’єрів неодмінно бути. До співпраці з нами долучилися профільні Міністерства, Обласні державні адміністрації, Міські ради, державні та муніципальні організації, а також інші соціально відповідальні установи, які працюють у напрямку створення безбар’єрного простору для людей з різними формами інвалідності.

Долучитися