Протидія насильству щодо жінок з порушенням слуху

Протидія насильству щодо жінок з порушенням слуху

Громадська організація «Громадський рух «Соціальна єдність» перемогла  у конкурсі, оголошеному Фондом соціального захисту інвалідів та реалізуватиме програму «Країна без бар’єрів для нечуючих». Протидія насильству щодо жінок з порушенням слуху», яка отримала коротку назву #Будь_Незламною.

Термін реалізації: до кінця 2021 року.

Тема домашнього насильства, на жаль, з кожним роком стає більш гострою. Хтось не усвідомлює, що є жертвою психологічного насильства вдома, хтось не надає значення фінансовому насильству з боку партнера, хтось до цих пір вважає, що якщо б’є – любить… Втім, сім’я – осередок суспільства, тому здорове та цивілізоване суспільство можливо лише у випадку, коли в сім’ї все добре, коли немає місця неповазі, фізичному та іншим видам насильства. Проєкт спрямований на організацію та проведення заходів для забезпечення правової та психологічної допомоги жінкам та дівчатам з порушеним слуху чи втраченим слухом, які стали жертвами домашнього насильства у сім’ї.

У рамках проєкту #Будь_Незламною реалізуються наступні заходи:

  1. Розробка покрокового алгоритму дій у ситуаціях, що загрожують життю і здоров'ю нечуючих та слабочуючих дівчат та жінок.

  2. Створення «дорожньої карти», яка надаватиме вичерпну інформацію на тему домашнього насильства та покрокових дій, що робити, якщо стали жертвою.

  3. Фаховий тренінг-конференція за участі юриста та психолога на тему «Алгоритм дій у випадку домашнього насильства та як його попередити».

  4. Онлайн конференція на тему «Алгоритм дій у випадку домашнього насильства та як його попередити».

  5. Створення соціальних роликів, які привернуть увагу соціуму до існуючої проблеми.

Проєкт передбачає і активний зворотній зв'язок. Тож, якщо у вас є інформація щодо цієї соціально-значущої теми, ви маєте ідеї та пропозиції щодо реалізації проекту, ви хочете долучитися до проекту в якості волонтера, або ж якщо ви самі стали жертвою насилля, звертайтеся! Форму зворотного зв'язку можна знайти тут:

Зв'язатися

Зробимо разом цей світ безпечним!

Україні без бар'єрів – бути!

 

Підсумковий звіт, PDF

Новини проєкту