Долучитись

loading
 • Громадська організація «Громадський рух «Соціальна єдність» опікується людьми з різними формами інвалідності. Ми намагаємося бути корисними для вас та надавати допомогу усім, хто цього потребує незалежно від того чи є ви членом нашої організації чи ні. Разом з тим, якщо ви виявите бажання долучитися до нашої громадської організації, а відтак, разом з нами долучитися до спільної боротьби – потрібно зареєструватися та ввести персональні дані. Так ми будемо більш точніше знати, хто потребує допомоги та якої саме. Ця інформація зберігається виключно у громадської організації та не передається стороннім особам. Крок перший – введіть свій номер телефону, щоб ми могли ідентифікувати вас.
 • Введіть код з SMS, щоб підтвердити, що це ваш номер телефону. Так ми матимемо зв’язок з вами.

  SMS відправлено на номер:

  Не отримали SMS? Відправити ще раз

  Якщо помітили помилку в номері - поверніться на попередній крок

 • Напишіть своє ім`я та прізвище, щоб ми знали, як до вас звертатися
 • Додайте номер та фото МСЕК, якщо маєте. Ця інформація потрібна для того, щоб ми розуміли, яка саме допомога вам потрібна та чим ми можемо бути корисними для вас. Наприклад, нечуючим українцям нараховуються хвилини у застосунку «Перекладач ЖМ» для вільного спілкування з перекладачами жестової мови онлайн. Ми також намагаємося забезпечити гуманітарною допомогою людей з різними формами інвалідності, людей старшого віку, маломобільні групи населення, сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах та інші категорії населення, що потребують допомоги.

  Натисніть сюди або перетягніть файл

  Натисніть сюди або перетягніть файл

 • Ми майже завершили, додайте фото пенсійного посвідчення, якщо маєте.

  Натисніть сюди або перетягніть файл

 • Додайте місце вашої реєстрації, або проживання. Пам’ятайте, що ми нікому не передаємо ваші персональні дані.
 • Дякуємо за те, що приєдналися до нас! Завдяки реєстрації в громадській організації «Громадський рух «Соціальна єдність», ви будете щомісяця отримувати безкоштовні хвилини в додатку «Переклач жестової мови» («Перекладач ЖМ»).