ВІЛЬНО

ВІЛЬНО

У рамках реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні, громадська організація «Громадський рух «Соціальна Єдність» створила портал ВІЛЬНО! Це місце, де об’єднаються люди, що мають потребу, з тими, хто небайдужий та має можливості. ВІЛЬНО! – це спільнота соціально відповідальних людей, яким не все одно, якою буде Україна.

За підтримки Міністерства соціальної політики України та Офісу Ради Європи в Україні було запущено перший з трьох запланованих проєктів – «Працюй ВІЛЬНО!». Даний проєкт – це зручний спосіб зустрічі людей з різними формами інвалідності, що шукають роботу, з соціально відповідальними роботодавцями, які готові працевлаштувати та створити комфортні умови праці для співробітників.

Громадська організація «Громадський рух «Соціальна єдність» перемогла у конкурсі, оголошеному Фондом соціального захисту інвалідів.

Термін реалізації: до кінця 2021 року.

Ця програма дозволить забезпечити людей з різними формами інвалідності інформацією, яка доступна у різних форматах та враховує особливості сприйняття людей з порушенням слуху та зору. Контент на порталі адаптується на жестову мову: поряд текстовими блоками інстальовано спеціальну кнопку, яка запускає відео на жестовій мові.

Національний соціальний портал «ВІЛЬНО!» створено не тільки для соціальної адаптації людей з порушенням слуху, а й для надання конкретної соціальної допомоги у вирішенні і забезпеченні реалізації прав людини на медичну допомогу, забезпечення житлом, роботою, доступністю до інших соціальних послуг. У рамках порталу реалізуються три ключові проєкти: «Працюй ВІЛЬНО!», «Навчайся ВІЛЬНО!», «Пересувайся ВІЛЬНО!» (інтерактивна мапа доступності).

Наразі відбувається активна популяризація порталу та його можливостей.

Програма «Запуск інклюзивної інформаційної онлайн платформи «Вільно»» передбачає публікацію цікавого відео контенту, який буде в нагоді людям з різними формами інвалідності, а також активний і постійний зворотній зв’язок.

Зробимо разом самореалізацію в соціумі можливою для всіх, без винятків та обмежень!

Україні без бар’єрів – бути!

 

Підсумковий звіт, PDF

Новини проєкту