Проєкти

Громадська організація «Громадський рух «Соціальна єдність» –  це громадське об'єднання осіб з інвалідністю. Більше 6 років ми опікувалися проблемами людей з інвалідністю, зокрема, людей з порушеннями слуху. З початку 2021 року розширили свою діяльність та спрямували її на допомогу людям з різними формами інвалідності, маломобільним групам населення, людям старшого віку, одиноким людям, багатодітним та малозабезпеченим сім’ям та усім категоріям населення, які мають потребу у будь-якій допомозі.

Ми ініціюємо та реалізовуємо своїми силами велику кількість програм та проєктів, які спрямовані на безбар’єрність для людей з різними формами інвалідності. Один з показових проєктів команди – Національний соціальний портал ВІЛЬНО!. А справжня гордість – «Країна без бар’єрів для нечуючих», адже завдяки нашим зусиллям у тісній співпраці з органами державної влади та місцевого самоврядування необхідність у задоволенні потреб людей з порушеннями слуху була усвідомлена на рівні держави. Поступово об'єкти громадського простору почали пристосовуватися до потреб нечуючих. Позитивний досвід Організації у створенні умов для забезпечення прав людей з інвалідністю по слуху з міською владою Харкова визнані на рівні ООН та рекомендований для застосування в світі.

Досвід команди «Громадський рух «Соціальна єдність» було взято за основу під час розробки Національної стратегії зі створення безбар'єрного простору в Україні.

З 2019 року наші проєкти та програми визнаються на рівні держави і спільно з профільними міністерствами України команді вдається впроваджувати масштабні заходи на Національному рівні за державні кошти.

 

 

до громадського руху “соціальна Єдність”