Центр соціального бізнесу

Громадська організація «Громадський рух «Соціальна єдність» заснувала ПОГ «Центр соціального бізнесу». Підприємство створено з метою раціонального працевлаштування та професійної, трудової і соціальної реабілітації людей з різними формами інвалідності, а також для задоволення суспільних потреб у вироблених Підприємством товарах, роботах та послугах.

Ознайомитися зі статутом

Зв'язатися

Послуги підприємства об’єднання громадян «Центр соціального бізнесу»

Використання сучасних цифрових сервісів для людей з порушенням слуху державними та муніципальними установами:

 • ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖЕСТОВОЮ МОВОЮ НЕЧУЮЧИХ ТА СЛАБОЧУЮЧИХ ВІДВІДУВАЧІВ

  Використовуємо спеціалізовані ліцензійні IT-рішення для забезпечення дистанційного перекладу з/на жестову мову, що повністю задовольняють вимогам Постанови Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2018 р. № 410 “Про договори про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій” та Наказу Мінсоцполітики від 06.05.2021 р. № 220 «Про затвердження Державного стандарту соціальної послуги перекладу жестовою мовою» щодо забезпечення перекладу на українську жестову мову (з української жестової мови). Успішний приклад втілення аналогічних цифрових сервісів для забезпечення дистанційного перекладу з/на жестову мову у закладах охорони здоров’я, започаткований у м. Харкові у 2020 році, вже отримав схвальну оцінку Моніторингової місії ООН.

 • ПОСЛУГИ ПЕРЕКЛАДАЧІВ ЖЕСТОВОЇ МОВИ

  Працевлаштовані в ПОГ «Центр соціального бізнесу» перекладачі жестової мови можуть надавати свої послуги Замовнику у будь-якому зручному форматі. Це може бути супровід заходу жестовою мовою, виїзд на студію Замовника, передача потоку для проведення онлайн/прямих етерів заходу, де перекладач в режимі реального часу адаптує весь контент на жестову мову.

 • АДАПТАЦІЯ ТЕКСТОВОГО ТА ВІДЕО-КОНТЕНТУ НА ЖЕСТОВУ МОВУ

  Жестова мова – це не завжди буквальний переклад конкретного слова. Це візуалізація «образу» або «мислеформи», яка супроводжується не тільки жестами, а ще й мімікою. Багатьох слів, особливо сучасних, не існує в жестовій мові. Тому деякі слова, для яких відсутнє жестове позначення, просто неможливо перекласти без використання української дактильної абетки. Будь-який контент, наданий замовником, перекладається на жестову мову, за необхідності, супроводжується аудіодескрипцією (для слабочуючих людей, які не володіють жестовою мовою та для людей з частковою або повною втратою зору). Передається в форматі, погодженим із Замовником.

 • ВІДЕО ПРОДАКШН, СТВОРЕННЯ ВУЗЬКОПРОФІЛЬНИХ ВІДЕОРОЛИКІВ (СОЦІАЛЬНІ РОЛИКИ, ПРОФЕСІЙНІ, НАВЧАЛЬНІ, ІНФОРМАЦІЙНІ, ТОЩО)

  Маємо більше 11 каналів комунікації з людьми з різними формами інвалідності (охоплення більше 1 мільйона користувачів). Є досвід зйомки роликів соціального направлення. Є успішні кейси створення навчальних роликів для комерційних компаній, які готові працевлаштовувати людей з різними формами інвалідності та формують базу знань у відео-форматі, яка повністю адаптована під особливості сприйняття людьми з різними формами інвалідності (зокрема, з інвалідністю по слуху та зору).

 • ПОШУК ТА СУПРОВІД СОЦІАЛЬНО ВІДПОВІДАЛЬНИХ КОМПАНІЙ, ЯКІ ГОТОВІ ПРАЦЕВЛАШТОВУВАТИ ЛЮДЕЙ З РІЗНИМИ ФОРМАМИ ІНВАЛІДНОСТІ

  В Україні понад 2,7 млн людей з різними формами інвалідності. Більше 80% людей з інвалідністю – працездатного віку. Але 60% з них стикаються з нерозумінням роботодавців. Громадська організація «Громадський рух «Соціальна єдність» створила Національний соціальний портал ВІЛЬНО!, де запущено проєкт «Працюй ВІЛЬНО!». «Центр соціального бізнесу» має можливість допомагати роботодавцям шукати на вакантні місця людей з різними формами інвалідності, забезпечувати адаптацію робочих місць згідно потреб працевлаштованих людей, займатися онбордінгом та адаптацією персоналу, а також надавати інформаційні послуги компанії, що полегшуватимуть процес навчання новачків.

 • ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ ПО БЕЗБАР’ЄРНОСТІ (ДЛЯ СПІВРОБІТНИКІВ КОМПАНІЙ, ОРГАНІЗАЦІЙ ТА УСТАНОВ)

  Круглі столи, навчальні тренінги та майстер-класи для усіх співробітників установи, яка працює в напрямку забезпечення безбар’єрного простору для людей з різними формами інвалідності. Під кожну компанію розробляється унікальна пропозиція. Навчальні курси допоможуть отримати практичні знання та навички у темі безбар’єрності.

 • СТВОРЕННЯ ГРАФІЧНОГО ТА ТЕКСТОВОГО КОНТЕНТУ У РАМКАХ БЕЗБАР’ЄРНОСТІ

  ПОГ «Центр соціального бізнесу» займається розробкою матеріалів різних форматів, враховуючи специфіку діяльності Замовника, у напрямку безбар’єрності. Це можуть бути листівки з рекомендаціями щодо особливостей організації робочого місця для людей з різними формами інвалідності, презентації для співробітників про особливості комунікації з відвідувачами з порушенням слуху чи зору. Вже є велика база знань, яка легко імплементується до тих чи інших потреб Замовника.

Є ПИТАННЯ АБО ПРОПОЗИЦІЇ? ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ:

Зв'язатися