Волонтерський колл-центр

Волонтерський колл-центр

У зв’язку з військовою агресією Російської Федерації щодо України, Громадська організація «Громадський рух «Соціальна єдність» ініціювала та впроваджує ряд проєктів, зокрема, 28 лютого 2022р. було створено волонтерський колл-центр. Даний проєкт обумовлений необхідністю вжиття невідкладних заходів, спрямованих на забезпечення в умовах воєнного стану життєвих потреб цивільного населення (а особливо людей з різними формами інвалідності та інших маломобільних груп населення). Враховуючи чисельні звернення людей з різними формами інвалідності по допомогу в приватні повідомлення соціальних мереж (офіційні канали комунікації ГО «Громадський рух «Соціальна єдність», а також до членів команди), було прийнято рішення про запуск єдиного волонтерського колл-центру, який приймав би такі звернення та обробляв їх з метою подальшого надання допомоги.

Волонтерський колл-центр забезпечений можливістю прийому викликів від людей з порушеннями слуху за участі перекладача жестової мови. Звернутися по допомогу можна як за допомогою спеціалізованого ліцензійного веб-віджету «Вушко», що на сайті, або за допомогою мобільного застосунку «Перекладач ЖМ». Виклик перекладача жестової мови для дзвінків до Волонтерського колл-центру для людей з порушеннями слуху – безкоштовний.

У березні 2022 р. до проєкту «Волонтерський колл-центр» долучилося Міністерство соціальної політики України та у співпраці з командою ГО «Громадський рух «Соціальна єдність» реалізовуються наступні завдання:

  1. Задоволення продовольчих потреб –  продукти харчування, у тому числі дитяче харчування, питна вода та їх доставка до місць призначення.
  2. Забезпечення одягом та взуттям, товарами першої необхідності, гігієнічними засобами та їх доставка до місць призначення.
  3. Забезпечення медичними засобами — лікарські засоби, імунобіологічні препарати (вакцини), медичні вироби, допоміжні засоби до них, медичне обладнання та їх доставка до місць призначення.
  4. Евакуація/вивезення/переміщення цивільного населення із місцевості, де ведуться бойові дії та з небезпечних територій у безпечні місця.
  5. Розвиток гуманітарного штабу – завезення гуманітарних вантажів в Україну, вивантаження, перерозподіл, транспортування гуманітарних вантажів із міст Львів, Брацлав, Вінниця у регіони з нагальною потребою в допомозі.
  6. Облаштування місць розміщення громадян, які у зв’язку з бойовими діями залишили місце проживання/перебування (вимушеним переселенцям).

Громадською організацією «Громадський рух «Соціальна єдність» було запущено телефонні лінії (+38 097 620 06 23, +38 099 082 15 45, +38 093 380 28 15, +38 098 228 77 83) та створено спеціальну форму для здійснення збору відомостей про нагальні потреби населення в умовах воєнного стану. Користувачі заповнюють форму у випадку наявності потреби в:

  • гуманітарній допомозі, одягу, взутті, товарах першої необхідності, гігієнічних, медичних засобах;
  • евакуації із місцевості, де ведуться бойові дії, та небезпечних територій у безпечні місця;

а також будь-яких інших потребах, спричинених військовою агресією Російської Федерації проти України.

Громадська організація «Громадський рух «Соціальна єдність» опікується людьми з різними формами інвалідності. Під час військової агресії росії щодо України наша команда надає підтримку всім, без виключення, хто потребує допомоги (незалежно від того, чи є ви членом громадської організації).

Новини проєкту