Гуманітарна місія спільно з Міністерством соціальної політики України

Гуманітарна місія спільно з Міністерством соціальної політики України

Громадська організація «Громадський рух «Соціальна єдність» продовжує реалізацію масштабної гуманітарної місії за підтримки Міністерства соціальної політики України та за участі волонтерів — Олена Кець, Юрий Мельник та Ustyna Drul.

 

Ми вже розповідали, що в березні нам вдалося заснувати гуманітарний штаб, покликаний допомагати людям. Мова про: 

  • задоволення продовольчих потреб (продукти харчування, вода, дитяче харчування);
  • забезпечення одягом та взуттям, товарами першої необхідності, гігієнічними засобами;
  • забезпечення медичними засобами.  

У березні близько 30 тонн гуманітарної допомоги було спрямовано до мешканців Київської, Сумської та Миколаївської областей. 

З 20 березня по 15 квітня, за участі Міністерства соціальної політики України, команді громадської організації «Громадський рух «Соціальна єдність» вдалося реалізувати ще 40 тонн гуманітарної допомоги. Це:

  • одяг і взуття для дорослих і детей – близько 9 тонн;
  • продукти харчування – крупи, консерви, продукти довгострокового зберігання, кава, чай – близько 9 тонн;
  • продукти харчування для дітей – молочні та безмолочні сухі суміші, пюре (м’ясні, овочеві та фруктові), солодощі – близько 8 тонн;
  • засоби гігієни (в тому числі для дітей) та побутова хімія – близько 5 тонн;
  • напої – вода, соки, молоко – близько 5 тонн;
  • побутові речі – ковдри та пледи, подушки, постільна білизна (близько 4 тонн).

Цю допомогу отримали: люди з різними формами інвалідності, маломобільні групи населення, тимчасово переміщені особи. Доставка гуманітарної допомоги здійснювалася в Київську, Миколаївську, Херсонську, Сумську та Харківську області, в тому числі і в населені пункти, які вже звільнені від окупації. 

«Допомога 5000 тисячам родин, які опинилися в складних життєвих обставинах та вимушені були тікати з власних домівок у зв’язку з бойовими діями – це лише перший пункт у нашому довгому списку справ на виконання. Дивлячись на те, як розвиваються події, ми розуміємо, що допомоги потребує куди більша кількість українців.Та завдяки значущій підтримці Марини Лазебної, яка доклала безліч зусиль та сприяла тому, щоб цей проєкт жив і допомагав людям, впевнений, що разом ми будемо лише набирати обертів, адже головною цінністю України завжди були люди». – зазначив голова ГО «Громадський рух «Соціальна єдність» Євген Охріменко.

«Зараз спостерігаємо зменшення об’ємів гуманітарної допомоги від партнерів Європи. Як би це не звучало, але люди потроху починають звикати до війни в Україні. За підтримки Міністерства соціальної політики нам вдається докуповувати деякі речі, які вже поступають в Україну в значно меншій кількості, зокрема, медичні засоби, деякі продукти харчування. Але ми продовжуємо закликати наших партнерів до участі в масштабній гуманітарній місії, яку реалізуємо спільно з Мінсоцполітики, адже розуміємо, що людей, які потребують, дедалі більшає» – зазначив секретар ГО «Громадський рух «Соціальна єдність» Антон Гулідін. 

Ми продовжуємо працювати у напрямку надання допомоги постраждалому цивільному населенню в умовах воєнного стану.

 

Вірте в Україну! Величну! Суверенну!

Слава нації!

Читайте також