Гуманітрана допомога за підтримки Олени Зеленської у співпраці з компанією Meest

Гуманітрана допомога за підтримки Олени Зеленської у співпраці з компанією Meest

З кожним днем ми крок за кроком наближаємося до перемоги. Цей шлях досить складний. На ньому не буває простих рішень та легких доль. Ми зустрічаємо на цьому шляху тисячі людей, очі яких не повинні були бачити всі ці кошмари війни. Було б складно йти до перемоги наодинці, тому з кожним новим партнером ми намагаємося робити максимум, що від нас залежне. Ми неймовірно вдячні людям за те, що кожного разу, знову і знову всі, з ким нас знайомить доля, показують силу та безмежність української душі.

Продовжуємо підтримувати у воєнний час тих, хто потребує цього найбільше.

ГО Громадський Рух «Соціальна єдність» разом з партнерами та за підтримки Олени Зеленської, у співпраці з Канадсько-українською фундацією та компанією Meest, організували 1132 продуктові набори для людей старшого віку, людей з різними формами інвалідності та маломобільних груп населення у регіонах України, які потребували цього найбільше.

Це Київська область (Київ, Бородянка, Ірпінь, Мощун та ще низка постраждалих сіл регіону), Житомирська (міста Коростень та Малин, с. Народичі), Чернігівська (село Гончарівське та округи), Сумська (місто Суми та села північніше), Запорізька, Миколаївська, Одеська область та місто Харків.

Кожен продуктовий набір — 19,2 кг та складається з найнеобхіднішого, зокрема:

 • каша гречана — 5 пачок;
 • макарони — 6 пачок;
 • квасоля — 2 банки;
 • консерви м'ясні — 2 банки;
 • олія — 2 пляшки;
 • цукор — 2 пачки;
 • сіль — 1 пачка;
 • вівсяні пластівці — 6 пачок;
 • сардини — 4 банки;
 • рис — 2 пачки;
 • чай — 2 пачки.

У Коростенській громаді Житомирської області набори доправлятимуть волонтери благодійного фонду «ВІДВАЖНІ». Серед отримувачів — люди старшого віку та маломобільних груп населення, які постраждали від авіаударів.

У решті регіонів доставку наборів здійснюватимуть волонтери Печерські котики, БФ Let's help, ГО «Громадський Рух «Соціальна Єдність», МБФ «Фундація Друзів України», ГО «Особливі люди — Особливий Світ».

Також Влад Самойленко передав набори нашим захисникам — 5-му окремому штурмовому полку 25-ої окремої повітрянодесантної бригади.

Громадська організація «Безбар’єрність» займалася збором потреб, організацією допомоги та координувала процес.

Компанія АТБ — учасник спільноти «Бізнес без бар‘єрів», надавала свої складські приміщення для зберігання наборів. 

«Бізнес без бар’єрів» — спільнота прогресивних мотивованих компаній, яка об'єдналася навколо ініціативи Олени Зеленської «Без бар’єрів». Наразі спільнота налічує 21 компанію, кожна з яких спрямовує зусилля на підтримку українського суспільства. 

Разом ми — сила здатна на чудеса.

Лише об'єднавшись, ми будемо ефективно протистояти будь-якому злу і тому неодмінно переможемо.

За нами правда. Все буде Україна.

Читайте також