Гуманітарна допомога з Бельгії від Famil Fund

Гуманітарна допомога з Бельгії від Famil Fund

Можна багато сперечатися на тему того, що є найціннішим в Україні. Хтось говоритиме про родючу землю, про культурну спадщину чи ліси Карпат. Але найціннішим скарбом держави завжди були люди.

Україні та нашому народові вдалося зробити те, що не могли створити багато поколінь політиків. Ми не лише стали монолітною нацією. Допомагаємо один одному, навіть не ставлячи зайвих питань. Для нас кожен став частинкою великої родини. Неважливо, з якої частини України, але ми єдині у своїх прагненнях допомогти ближньому і зробити ще один крок на зустріч до перемоги.

Нам, як народу, вдалося об'єднати весь світ і Європу в цілому. Ми отримуємо допомогу з усього світу. Тепер точно кожен знає, де знаходиться Україна, хто такі українці і як ми боремося за свою свободу.

Голова громадської організації «Громадський рух «Соціальна єдність» відвідав Бельгію з робочим візитом. Щиро дякуємо нашим партнерам з Бельгії Famil Fund, які крім того, що активно допомагають біженцям в Антверпені, ще й знайшли можливість надати допомогу у вигляді дитячого харчування, речей для діток, засобів гігієни та по догляду за дітьми, консерви, іграшки та багато іншого.

Відвантажили стільки, скільки вмістилося в машину. Ми побачили щире бажання допомогти, це дуже цінно у наш час. Адже так багато людей потребують допомоги.

Воля – це для нас не просто слова, а спосіб життя, який в нашій ДНК та передається з покоління в покоління. Ми продовжуватимемо боротися і знаємо, що правда на нашому боці.

Віра наша непохитна. Все буде Україна!

Читайте також