Міністерство охорони здоров’я України

Міністерство охорони здоров’я України

Громадською організацією «Громадський рух «Соціальна єдність» було підписано Меморандум про співпрацю з Міністерством охорони здоров’я України. «Одним з ключових аспектів реформування сфери охорони здоров’я є не тільки високий рівень, а й доступність медичних послуг. Отримувачі медичної допомоги мають рівні права і тому ініціатива впровадження безбар’єрного доступу до закладів охорони здоров’я, консультацій лікарів та медичних фахівців є вкрай важливою та актуальною», – зазначила Ірина Садов’як на прес-конференції присвяченій безбар’єрності.

  1. Пілотний проєкт – віджет для зв’язку з перекладачем жестової мови в розділі інформації, що пов’язана з усіма аспектами пандемії COVID-19

    На сайті відомства, зокрема, на сторінці, що пов’язана з аспектами пандемії COVID-19, запущено веб-віджет, який дозволяє українцям з порушенням слуху цілодобово, в режимі «гарячої лінії», зв’язуватися зі співробітниками Міністерства та за допомогою перекладачів жестової мови оперативно вирішувати питання щодо особливості лікування коронавірусу, порядку запису і проведення вакцинації проти коронавірусної хвороби, актуальні та важливі новини, які стосуються зонування України в залежності від епідеміологічного стану ті інші питання. Така технологічна можливість значно спрощує спілкування і доступ до інформації з нечуючими та слабочуючими людьми.