Міністерство закордонних справ України

Міністерство закордонних справ України

Громадською організацією «Громадський рух «Соціальна єдність» було підписано Меморандум про співпрацю з Міністерством закордонних справ України. За словами Дмитра Кулеби, такі інноваційні проєкти важливі для міністерства закордонних справ, оскільки вони створюють повноцінний інклюзивний простір. Це можливості для самореалізації кожного громадянина України.

  1. Планшет зі спеціальним ліцензійним програмним забезпеченням у Міністерстві закордонних справ України

    У рамках пілотного проєкту громадською організацією було передано планшет зі спеціальним ліцензійним програмним забезпеченням, за допомогою якого слабочуючі та нечуючі люди можуть вільно спілкуватися зі співробітниками Міністерства закордонних справ України. Департамент консульської служби встановив пристрій для використання під час прийому громадян.

  2. Веб-віджет на сайті Міністерства закордонних справ України

    На сайті Міністерства закордонних справ України буде встановлений веб-віджет, який дозволяє людям з порушенням слуху в режимі онлайн викликати по відеозв’язку перекладача жестової мови. За його допомогою слабочуючі та нечуючі люди можуть телефонувати у Міністерство закордонних справ України з будь-якого електронного пристрою та у будь-який час, отримуючи допомогу зрозумілою мовою – жестовою.