Перекладач ЖМ

Мобільний застосунок для індивідуального користування людьми з порушенням слуху. Завантажується на смартфон нечуючої або слабочуючої людини.

Як працює «Перекладач ЖМ?

  1. Організаціям та установам, які вже підключили пристрої зі спеціалізованим ліцензійним програмним забезпеченням Connect PRO, надаються спеціальні QR-коди, які можна використовувати на території закладу (у місцях загального користування, в кабінетах вузькопрофільних спеціалістів).
  2. Відвідувач з порушенням слуху може відскакувати QR-код у мобільному застосунку в будь-якому місці закладу для швидкого зв’язку з перекладачем жестової мови. Перекладач під’єднується до діалогу по відеоз’вязку. Дана технологія дозволяє скоротити час на обслуговування відвідувачів з порушенням слуху.

Мобільний застосунок «Перекладач ЖМ» передбачає цілодобовий доступ до перекладачів жестової мови. В застосунку реалізована можливість безголосового виклику служб екстреної допомоги. У разі необхідності, користувачі можуть замовити послугу адаптації документів на жестову мову, для чого треба надіслати фото документу, а у відповідь буде надіслано відео з перекладом на ЖМ.

Переваги «Перекладач ЖМ»

Цілодобовий доступ до Центру слабочуючих та нечуючих людей (перекладачі жестової мови)

Безоплатний безголосовий виклик служб екстреної допомоги (ДСНС, Поліція, Швидка, Газова служба) з автоматичною відправкою геолокації в службу допомоги

Здійснення телефонних дзвінків перекладачами жестової мови від імені нечуючого чи слабочуючого користувача застосунку

Професійні та сертифіковані перекладачі, які володіють УЖМ, РЖМ та ISL (міжнародна жестова мова), які працюють у режимі 24/7

Швидкий доступ до послуг перекладачів жестової мови (під’єднання до діалогу у відеорежимі відбувається протягом 10 секунд)

Подвійне шифрування даних та гарантія захисту персональних даних

Зв’язатися