Підписано меморандум про співпрацю з МВС, щодо створення безбар’єрного середовища

Підписано меморандум про співпрацю з МВС, щодо створення безбар’єрного середовища

Міністерство внутрішніх справ та громадська організація «Громадський рух «Соціальна єдність» підписали Меморандум про співпрацю, у рамках якого сторони домовилися про співпрацю у питаннях створення в Україні безбар’єрного середовища для людей с особливими потребами, зокрема, для людей з порушенням слуху.

Ця знакова подія відбулася 23 лютого 2021 року за участі заступника міністра внутрішніх справ Антона Геращенка та голови громадської організації Євгена Охріменка і секретаря ГО Антона Гулідіна.

МВС та «Громадський рух «Соціальна єдність» підписали Меморандум про співпрацю

«Впевнені, що реалізація Меморандуму про співпрацю між МВС та громадською організацією приверне ще більшу увагу суспільства до потреб людей з порушенням слуху, сприятиме захисту їх прав та інтересів, стане підґрунтям для розвитку толерантного та безбар’єрного суспільства», – зазначив голова громадської організації Євген Охріменко.

Наразі засоби комунікації для людей з порушенням слуху вже функціонують у п'яти прикордонних пунктах, сервісних центрах МВС України у Києві, Одесі, Львові, Дніпрі. Крім того, наприкінці минулого року, МВС реалізувало пілотний проєкт та встановило засоби комунікації з нечуючими у київських екіпажах Національній поліції. Це рішення забезпечило зручне та комфортне спілкування полісменів з людьми із порушенням слуху під час правових ситуацій.

«Після впровадження онлайн зв’язку з перекладачами жестової мови 400 тисяч українців з порушенням слуху зможуть скористатися послугами МВС. Люди  повинні знати, що такі сервіси існують, це відкриває для них нові горизонти», – наголосив Антон Геращенко.

  

«Радіємо, що ініціативи «Громадського руху «Соціальна єдність» високо оцінені Міністерством внутрішніх справ. Наші спільні зусилля будуть спрямовані на те, щоб зробити Україну доступною для людей з особливими потребами. Це будуть реальні кроки, для реальних людей, які цього потребують», – відзначив присутній при підписанні Меморандуму секретар громадської організації Антон Гулідін.

 

Читайте також