Скільки знімати та як зберігати гроші під час війни

Фінансовий аналітик розповів, як поводитися зі своїми грошима під час війни. Зараз важливо знати, скільки і в якому випадку треба знімати готівку та як її зберігати.

Що відомо
Фінансовий аналітик Олексій Лупоносов рекомендує знімати стільки готівки, скільки дозволяє ліміт банку. При цьому треба зважати, чи є у вашому регіоні можливість розрахуватися банківською картою, пише «Сьогодні».

«Особливо це стосується прифронтових зон. Люди дійсно мають знімати готівку в прифронтових містах. Бо якщо вона є в кишені, ви принаймні можете щось купити», – каже експерт.

В іншому випадку або якщо ви збираєтеся їхати з країни, гроші краще зберігати на банківській картці. До того ж через велику кількість переселенців з України збільшився обсяг гривні за кордоном. Наприклад, у Польщі вже є проблеми з перенасиченням гривнею. Якщо така ситуація продовжиться, пункти обміну не зможуть міняти валюту для українських біженців.

«Нашої валюти вже забагато в тій же Польщі, Словаччині. Уже кажуть: не треба нам тієї гривні! Тож поміняти на валюту тієї країни, до якої ви приїхали, буде вкрай важко. З банківською карткою вам буде простіше – як розрахуватися, так і конвертувати валюту», – зазначає Олексій Лупоносов.

Ivanna Mykhaylenko – студентка 2 курсу в Київському інституті інтелектуальної власності та права НУ «Одеська юридична академія», активістка ГО «Соціальна Єднісь», блогерка в інстаграмі

Читайте також