Платформа єДопомога: державні та міжнародні виплати

Друзі!
Хочемо нагадати вам, шо платформа «єДопомога» продовжує працювати. Знайомимо вас з деякими важливими нововведеннями.

Раніше на порталі «єДопомога» була функція «Отримання та надання волонтерської допомоги». Ви могли подати заявку як особа, яка потребує допомоги, а могли долучитися як волонтер і надати допомогу тим, хто потребує.

Зараз на платформі з’явилося ще 2 поля:

 • Перше поле — «Грошова допомога від держави». Натиснувши на кнопку, Ви можете ознайомитися з детальною інформацією як отримати статус «Внутрішньо переміщеної особи», які можливості він дає.
 • Друге поле — «Виплати від міжнародних організацій». Зараз українцям допомагає весь світ, тому тут Ви можете заповнити заявку на виплату грошової допомоги від міжнародних організацій мешканцям України. Якщо ви вже раніше заповнювали заявку, то перевірити її статус.

Громадська організація «Громадський рух «Соціальна єдність» з радістю долучилася до ініціативи як експерт з тестування програмного забезпечення, а також установити взаємодію нечуючих українців з центром перекладачів жестової мови, які допомагають вирішити необхідні питання, налагодити комунікацію з командою єДопомога та отримати допомогу у заповненні заявки.

Нагадуємо як це працює:

 1. Переходимо за посиланням на сайт https://edopomoga.gov.ua
 2. Обираємо, наприклад, поле «Отримання та надання волонтерської допомоги».
 3. По центру сторінки Ви бачите 3 колонки: «Допомогти онлайн», «Допомогти із рук в руки» та «Отримати допомогу».
 4. Обираємо варіант, який Вам потрібен.
 5. Наприклад, Ви обрали «Отримати допомогу», далі необхідно пройти реєстрацію для створення персонального кабінету користувача.
 6. Після того як сформується Ваш кабінет користувача ви зможете обрати, якої саме допомоги ви потребуєте.

Як подати заявку на допомогу:

 1. У полі Категорія обираємо необхідний пункт: продукти, гігієна, ліки, дитячі товари, канцтовари, пальне, побутові речі, одяг.
 2. В залежності від обраної категорії далі необхідно вибрати зі списку «потребу» та зазначити кількість.
 3. Для завершення Нового замовлення необхідно поставити галочку біля пункту, що засвідчує ваше місцезнаходження, а також біля «Погоджуюсь з правилами використання передплати за товар», ознайомитися з правилами ви можете, перейшовши за посиланням у цьому пункті. Далі необхідно натиснути «Створити».

Вітаємо! Заявку надіслано. Ви можете переглянути шлях заявки у відповідних полях: Очікую допомоги, Заявки у волонтера, Мені допомогли.

Якщо ви бажаєте стати благодійником, необхідно повернутися на головну сторінку та пройти реєстрацію як людина, яка може надати допомогу іншим.

Стосовно заявок на виплату від міжнародних організацій через соціальну платформу єДопомога. Є три статуси:

 • Перший Статус «Заяву прийнято». Це означає, що Вашу заяву прийнято і вона зараз знаходиться в переліку заяв, які успішно надійшли до Єдиної інформаційної системи соціальної сфери Мінсоцполітики. Як тільки одна з міжнародних організацій звернеться щодо виплати категорії громадян, до якої ви належите за соціальним статусом та географічною ознакою, ваші дані будуть передані їй для додаткової соціальної підтримки, про що Вас поінформують безпосередньо.
 • Другий статус. «Виплата членам вашої сім’ї вже відбулась від Всесвітня продовольча програма ООН» або «Виплата членам вашій сім’ї вже відбулась від Товариство Червоного Хреста України». Це означає, що хтось із вказаних в заявці членів вашої сім’ї вже отримав виплату. Якщо ця чи інша організація в майбутньому вирішить здійснити наступні виплати, то інформація буде доповнена. Звертаємо увагу: інформація про здійснені виплати отримується від міжнародних організацій.
 • Третій статус «Інша Заявка члена вашої сім’ї знаходиться в очікуванні на виплату від міжнародної організації RED ROSE CDS LIMITED» або «Інша Заявка члена вашої сім’ї знаходиться в очікуванні на виплату від міжнародної організації Управління Верховного комісара ООН у справах біженців» — ці статуси означають, що в заяві, яка подана через платформу єДопомога міжнародна, особа/особи є в реєстрах, вже переданих до міжнародної організації.

Важливо! У разі статусу «Заяву прийнято» заявник може відкликати своє звернення та подати його повторно. Ця можливість може бути корисною, якщо зазначено неправильний IBAN, або він взагалі не вказаний, а також якщо були допущені інші помилки, або введена не вся інформація.

Детальніше про умови допомоги за посиланням https://aid.edopomoga.gov.ua/terms.

Війна продовжується і не час про це забувати. Щодня ми наближаємось до перемоги над ворогом. Віримо у ЗСУ та у волю наших воїнів. Українці — сильний народ, нам до снаги витримати всі випробування долі.

Читайте також