Анкета моніторингу доступності: інструкція

Громадська організація «Громадський рух «Соціальна єдність» реалізовує масштабну програму: «Країна без бар’єрів для нечуючих». Моніторинг доступності об’єктів соціально значимої інфраструктури». Програма спрямована на здійснення моніторингу об’єктів соціально значимої інфраструктури. Для того, щоб легко знаходити лікарні, банки, ресторани, аптеки, організації та інші місця, які адаптовані під потреби людей з різними формами інвалідності, не відчуваючи жодного дискомфорту. Завдяки анкеті ви дізнаєтеся про те, чи пристосовані об’єкти для людей з різними формами інвалідності.

Заповнюйте анкету-опитувальник за посиланням: https://monitoring.soc.business.

Для того, щоб зареєструватися, необхідно виконати лише кілька простих кроків. Нижче ми розповімо про процес заповнення детальніше.

Крок1: Реєстрація нового користувача, для цього введіть логін і пароль та увійдіть у систему.

Увага! На кожній сторінці системи, у правому нижньому куті розміщується значок віджета «Вушко», при натисканні на який людина з порушенням слуху має змогу здійснити відеодзвінок до контакт-центру, де перекладачі жестової мови забезпечать супровід процесу спілкування користувача. Для здійснення дзвінка, користувач системи повинен вказати своє ім’я, номер телефону та адресу електронної пошти (за бажанням).

Крок2: Після авторизації, заповніть поля анкети, а також, дозвольте системі використовувати геолокаційні дані. Вони будуть використовуватись для відображення об’єктів на карті доступності.

Крок3: Першим заповнюється поле «Назва об'єкту, де проводиться обстеження». Тут вказується, власне, саме назва об’єкту/установи/закладу, у котрому виконується перевірка. Спочатку вказується місто, а потім вноситься назва вулиці, будинку, корпусу, номер приміщення/офісу.

Крок4: Переходьте до обстеження об’єкту. Пункти анкети об’єднано у групи, котрі визначають тип території/ділянки приміщення, котрий підлягає перевірці. Кожна група включає в себе певну кількість ознак, що забезпечують інклюзивність тій чи іншій категорії інвалідів. Для внесення в анкету інформації, що той чи інший пристрій/пристосування є у наявності на об’єкті, що перевіряється, достатньо просто клікнути на прапорці-перемикачі, котрий відноситься до обраного пункту анкети і той змінить свій стан з «Ні» на «Так». Обов’язково додавайте фото до кожного з запитань.

Крок5: Під час заповнення анкети, користувач має можливість у будь-який момент перервати процес моніторингу та зберегти внесені дані для доопрацювання в інший (більш зручний) час. Для цього необхідно використовувати жовту кнопку «Зберегти інформацію». Якщо всі дані заповнені правильно і без помилок, готову анкету можна відправляти на сервер для модерації. Це здійснюється кліком на зеленій кнопці «Відправити результат».

Готово! Слідкуйте за новинами громадської організації, щоб не пропустити нічого важливого.

Читайте також