Анонсуємо тренінг-конференцію

У вересні громадська організація «Громадський рух «Соціальна єдність» проведе тренінг-конференцію на тему «Алгоритм дій у випадку домашнього насильства та як його попередити». Захід відбудеться на виконання завдань проєкту «Країна без бар’єрів для нечуючих». Протидія насильству щодо жінок з порушенням слуху», що реалізується за підтримки Міністерства соціальної політики України та Фонду соціального захисту інвалідів. Найближчим часом повідомимо деталі та опублікуємо реєстрацію на захід, адже кількість учасників обмежено.

Розібратися в темі протидії насильству допоможуть запрошені експерти, а саме психолог та юрист. Учасники тренінгу-конференції дізнаються:

  • про основні ознаки домашнього насильства;
  • що робити, якщо стали жертвою домашнього насильства, як попередити та запобігти;
  • як отримати безкоштовну юридичну та правову консультацію у рамках проєкту;
  • куди звертатися за безкоштовною психологічною допомогою;
  • про існуючі центри надання допомоги постраждалим від насильства;
  • про закони, які захищають жінок, які опинилися в складних життєвих обставинах чи стали жертвами домашнього насильства;
  • як знайти сили жити по-новому.

Якщо вам цікава тема «Алгоритм дій у випадку домашнього насильства та як його попередити», ви можете долучитися до тренінгу-конференції. Деталі та реєстрацію на посилання ми опублікуємо найближчим часом. Тож слідкуйте за новинами. Якщо у вас є будь-які запитання до експертів, ви можете написати нам в особисті повідомлення у соціальних мережах або ж прямо на сайті. Найбільш популярні запитання будуть розглянуті експертами у рамках тренінгу-конференції.

Проєкт реалізовується за підтримки Фонду соціального захисту інвалідів, Міністерства соціальної політики України, Міністерства внутрішніх справ України, Правозахисної спілки інвалідів.

Читайте також