Антон Гулідін у складі офіційної делегації мав честь представляти Україну в ООН

Антон Гулідін у складі офіційної делегації мав честь представляти Україну в ООН

Сьогодні Антон Гулідін, Радник Міністра внутрішніх справ, секретар громадської організації «Громадський рух «Соціальна єдність» у складі офіційної делегації мав честь представляти Україну в ООН.

У своїй промові він розповів цивілізованому світові про те, що в той час, як росія готувалася до війни, Україна розвивалася та ставала доступною, забезпечувала рівні права усім громадянам, вільну комунікацію держави з народом.

Національна стратегія зі створення безбар’єрного простору в Україні, що була ініційована Першою леді Оленою Зеленською, стала поштовхом до реальних дій та незворотних якісних змін.

Україна перетворюється в країну без жодних бар’єрів, адаптовується під потреби людей з різними формами інвалідності.

«Уявіть собі країну, яка доступна в онлайн: в смартфоні, на державних сайтах.

Уявіть, що людині на кріслі колісному не потрібно відвідувати центр надання адміністративних послуг, щоб відкрити свій бізнес. Це вже робиться онлайн, прямо з дому.

Сплатити податки можна з власного смартфону з дуже зручною і зрозумілою для кожного формою подачі звітності. І теж не потрібно нікуди йти чи їхати».

Навіть у воєнний час держава не припиняє роботу з покращення і спрощення комунікації між державою та українцями. В мобільному застосунку «Дія» можна отримати документ внутрішньо переміщеної особи і отримати відповідні виплати. Можна сповістити збройні сили України, де знаходиться ворог. Можна допомогти армії. Можна оформити заявку про пошкоджене майно у зв’язку з вторгненням.

Наприклад, український досвід впровадження спеціалізованих цифрових сервісів для безкоштовного спілкування нечуючих і слабочуючих пацієнтів з персоналом медичних закладів за участі онлайн перекладачів жестової мови відзначила Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні, зазначивши такий досвід унікальним та гідним наслідування країнами Європи.

Ми розвивалися і змінювалися. Суспільство адаптовувалося під потреби людей з різними формами інвалідності і безбар’єрність стала нашою нормою.

Для цивілізованих країн, як Україна, людське життя є найвищою цінністю.

І хоча наше життя вже змінилося, після настання миру в Україні наші принципи залишаються і залишаться незмінними. Кожен, абсолютно кожний українець, має значення.

Читайте також