Участь у проєкті Нацстратегії зі створення безбар’єрного простору

Участь у проєкті Нацстратегії зі створення безбар’єрного простору

Секретар громадської організації «Громадський рух «Соціальна єдність» Антон Гулідін візьме участь у другому засіданні міжвідомчої робочої групи з розроблення проєкту Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні, яке відбудеться 4 березня 2021 року.

Засідання проводить Міністерство розвитку громад та територій України за участі Першої леді Олени Зеленської та Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

У ході засідання відбудеться презентація напрацьованого проєкту НацстратегіЇ, а також  передбачена фахова дискусія за участі міністрів Кабінету Міністрів України, народних депутатів та представників громадянського суспільства.

Антон Гулідін, як експерт з питань безбар’єрності, надасть свої пропозиції, щодо забезпечення доступності державних закладів та установ для людей з інвалідністю, зокрема, для людей з порушенням слуху. Пропозиції базуються на унікальному досвіді та успішно реалізованих проєктах та програмах для нечуючих та слабочуючих українців.

Громадська організація «Громадський рух «Соціальна єдність» з 2015 року веде активну діяльність у напрямку створення безбар’єрності і за минулий 2020 рік досягла значних результатів у тісній співпраці з державою.

Про Національну стратегію зі створення безбар’єрного простору

Розроблення Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні ініційоване президентом Володимиром Зеленським наприкінці 2020 року. Стратегія спрямована на поширення практик інклюзії, недискримінації, упровадження принципів доступності та універсального дизайну для забезпечення рівних можливостей для всіх суспільних груп населення, зокрема, осіб з інвалідністю, літніх людей, молоді, жінок, а також батьків малолітніх дітей та дітей з інвалідністю.

Національна стратегія зі створення безбар’єрного простору в Україні

Для команди громадської організації участь у розробленні проєкту Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні – це висока оцінка з боку держави активної діяльності та плідної роботи команди. Тепер досвід ГО «Громадський рух «Соціальна єдність» братимуть за взірець, а кращі практики буде впроваджено на державному рівні.

Читайте також