Безбар’єрність у лікарні Боярки

Безбар’єрність у лікарні Боярки

За даними ВООЗ, понад один мільярд людей, або приблизно 15% населення світу, мають ту чи іншу форму інвалідності. Люди з різними формами інвалідністю нерідко мають обмежений доступ до медичних послуг і люди з порушенням слуху, на жаль, не виключення. Але кожен громадянин має право на якісну, безпечну, а, головне, доступну медичну допомогу. Кожен повинен мати вільний доступ до необхідних медичних послуг. За словами Міністра охорони здоров’я – Віктора Ляшка, з 2022 року заклади охорони здоров’я мають забезпечити переклад з/на жестову мову. Тому команда громадської організації активно підтримує співпрацю в реалізації найпрогресивніших ідей безбар’єрності в галузі медицини. 

Ділимося з вами чудовою новиною.

Відтепер у Боярці, в КНП «Лікарня інтенсивного лікування Боярської міської ради» працює спеціалізоване ліцензійне програмне забезпечення для комунікації з нечуючими пацієнтами.

Професійні перекладачі жестової мови долучаться до діалогу онлайн по відеозв'язку та допоможуть працівникам закладу порозумітися з відвідувачами, які спілкуються жестовою мовою.

Будуємо безбар’єрну медицину та Україну разом!

Дякуємо директору КНП «Лікарня інтенсивного лікування Боярської міської ради» Володимиру Пляцеку , активісту ГО Громадський Рух «Соціальна єдність» Віталію Мілютіну, депутату Боярської міської ради Андрію Вентову.

Читайте також