Більше 100 держзакладів Харкова доступні для нечуючих людей

Більше 100 держзакладів Харкова доступні для нечуючих людей

Харківська міська влада забезпечила майже всі муніципальні заклади спеціальними засобами для комфортної комунікації нечуючих з представниками установ. Близько 100 державних закладів і установ тепер можуть швидко та зручно обслуговувати відвідувачів з порушенням слуху.

Невідкладна медична допомога, лікування, відвідування сімейного лікаря, консультації у профільних спеціалістів, стоматологічні послуги – стали доступнішими для нечуючих. Крім лікарень, міська влада також зробила доступними харківські центри надання адміністративних послуг, управління соціального захисту, адміністрації всіх районів міста та приймальню міського голови, центральні бібліотеки районів, абонентські відділи теплових мереж та Водоканалу, Будинок нерухомості, центр реінтеграції бездомних осіб.

Вже скоро ці установи будуть позначені спеціальними наліпками «Обслуговуємо нечуючих» та включені до інтерактивної карти закладів, які доступні для людей з порушенням слуху.

Це стало можливим завдяки спільним діям громадської організації «Громадський рух «Соціальна єдність» та Харківської міської ради у рамках проєкту «Країна без бар’єрів для нечуючих». Спеціальне програмне забезпечення розроблене компанією «Технології для людей», яка створює сервіси для людей з порушенням слуху.

Перелік закладів, адаптованих під потреби нечуючих харків’ян, ви знайдете за посиланням.

 

Читайте також