Черговий етап в реалізації проєкту для нечуючих на часі

Черговий етап в реалізації проєкту для нечуючих на часі

Нас часто запитують: до чого ми прагнемо? Чого хочемо досягти? Навіщо згенерували такий проєкт для нечуючих людей?Відповідаємо: з перших рук знаємо про ту величезну купу проблем (і малих, і великих), з яким щодня стикаються нечуючі та слабкочуючі люди. Бо щодня команда громадської організації «Громадський рух «Соціальна єдність» комунікує з спільнотою нечуючих та слабкочуючих людей.

І тому дуже хочемо привернути увагу нашого суспільства до проблем цих людей. Хочемо допомогти їм подолати ті психологічні та комунікативні бар’єри та перепони.

Саме для цього наш проєкт Країна без бер'єрів для нечуючих. І ми очікуємо, що нам вдасться достукатися до всіх інших представників державних органів.

На цьому етапі реалізації проєкту проведені тендери в системі Prozorro на закупівлю робіт та послуг по проєкту, укладені договори із підрядниками на виконання робіт та надання послуг.

Нагадаємо, що йдеться про реалізацію благодійного пілотного проекту для системи Міністерства внутрішніх справ по впровадженню перекладу жестової мови в Національній поліції України для забезпечення надання правової допомоги і оперативного надання роз’яснень людям з порушенням слуху щодо їх прав та обов’язків в конкретних правових ситуаціях в Україні та створення 4 відповідних відео-роликів. Проєкт отримав державну підтримку та буде впроваджуватися протягом 3 місяців: від жовтня до кінця грудня.

Проєкт загальноукраїнський, орієнтований на сприяння формуванню системи соціального захисту, просвітницької діяльності щодо інформування людей з порушеннями слуху про забезпечення надання правової та оперативної допомоги з надання роз’яснень щодо їх прав та обов’язків. В рамках цього проєкту були розроблені концепції та сценарії відео контенту аби привернути увагу до проблем, з яким щодня стикаються нечуючі та слабкочуючі люди.

Читайте також